999 rezultate për

vetmja

E vetmja që mungoi, zbulohet arsyeja pse Arbana nuk shkoi në festën e "Top Channel" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, në nder të 51-vjetorit të ditëlindjes së themeluesit të “Top Channel”, Dritan Hoxhës, u mbajt si çdo
Hedh fëmijët nga kati i pestë, arsyeja është tronditëse Mbrojtja e fëmijëve nga rreziku është një nga përgjegjësitë më të rëndësishme të prindërve. Nëse lind një situatë e rrez
Befason Presidenti brazilian: Më pak jashtëqitje, e vetmja zgjidhje për mos ndotjen e ambjentit Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, sugjeron se njerëzit duhet të bëjnë më pak jashtëqitje, në mënyrë që të shpëtohet
Meta: Zgjedhjet e vetmja zgjidhje, 18 tetori po afron Presidenti Ilir Meta edhe ditën e sotmme e ka filluar duke ndarë në "Facebook" një shkrim, ku shfaqet i vendosur për zgj
Shansi i fundit: Kjo është e vetmja mënyrë që klubit të Skënderbeut t' i hiqet dënimi Skënderbeu pam minuta më parë mori një goditje të madhe me vendimin e KAS-it, i cili la në fuqi dënimin e UEFA-s me 10 v
Jonida Maliqi s' është e vetmja, një tjetër këngëtareje RTSH i është borçlie (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi përfaqësoi këtë vit Shqipërinë në "Eurovision" me këngën "Ktheju tokës". Pak ditë më parë Jo
E vetmja shqiptare, Arba Kokalari nis detyrën si eurodeputete (FOTO LAJM) Më 2 korrik, eurodeputetja e parë shqiptare në Parlamentin Evropian, Arba Kokalari, e cila fitoi në zgjedhjet evropiane
Zgjedhjet e 30 qershorit, reagon Mediu: E vetmja zgjidhje mbeten zgjedhjet e parakoshme Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet të cilat u zhvilluan ditë e sotme. Me
Vapa përvëluese, shatërvanët e vetmja zgjidhje për tu freskuar (FOTO LAJM) Një valë e rrezikshme të nxehti ka ngritur alarme këtë javë në gjithë Europën, për shkak se temperaturat pritet të arrij
Xhelozi mes motrash, modelja e njohur bën hapin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Kendall Jenner është e vogla e familjes Kardashian-Jenner dhe shpesh është komentuar se mes Kylie dhe saj ka mosmarrëves
Wanda ironizon Ronaldon: Këtë sezon e vetmja gjë që bëri ishte ndeshja me Atleticon Wanda Nara është nga ato që dinë të trazojnë ujërat në çdo deklaratë. Çdo të shtunë ajo është e ftuar në emisionin sport
Balla nga Kongresi i PS: Në qershor fitojmë bashkitë e marra peng Partia Socialiste ka nisur sot punimet e Kongresit te saj elektoral. Në të do të prezantohet lista e kandidatëve sociali
Edi Rama si e vetmja shëmti kriminale e këtij vendi, është i paparashikueshëm Nga Enver Bytyçi Një ditë para protesës së 16 shkurtit 2019 Edi Rama urdhëroi që në superstradën Tiranë-Du
Kjo gjyshe është e vetmja banore e një zone të largët në Rusi (FOTO LAJM) 70-vjeçarja, Lyudmila Vyacheslavovna, është e vetmja banore e fshatit Tolokonnikovos në rajonin Pskov të Rusisë perëndim
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM) Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për akt
Morata dhe Alice nxjerrin tatuazhet, mesazhi në to është tepër kuptimplotë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata dhe bashkëshortja e tij, bjonda simpatike, Alice kanë shpërndarë disa foto të veçanta
Kryebashkiaku Veliaj merr pjesë në Asamblenë e Zgjeruar të FRES Tiranë (FOTO LAJM) Kandidatët për kryetarin e Forumit Rinor Euro Socialist të Tiranës prezantuan sot platformat e tyre për zgjedhjet që do
INTERVISTA/ E vetmja rrugë e opozitës, bojkoti Montazhet, vrasjet, vjedhjet e grabitjet, apo dhe kërcënimet kanë qenë ngjarjet që kanë ndodhur kohët e fundit në vend.
E vetmja tatuazhiste femër në Shqipëri, Kejda e dashura e Majk? Një vajzë vetëm 18 vjeç nga Bulqiza ka arritur të bëhet e famshme në Tiranë e ndihmuar nga talenti i saj për pikturë.
5 karakteristikat e piramidave të Egjiptit që i bëjnë të pabesueshme për kohën Madhësia e gurëve, sistemi i tuneleve, rreshtimi me yjet… dhe misteri i diçkaje që mungon në majë të Piramidës së Madhe