999 rezultate për

vetmi

Si ndikon vetmia në marrëdhëniet e përditshme? Sipas një studimi të kryer së fundmi, vetmia ndryshon mënyrën sesi truri reagon ndaj marrëdhënieve në jetën e përditshme
Basha ironizon Ramën: I vetmi kryeministër që mburret e gezon kur merr borxh "Kryeministri Rama mburret se merr borxh të ri!!!" Kështu është shprehur kryetari i PD Lulzim Basha gjatë një reagimi
Habit e dashura e futbollistit të Real Madrid: I vetmi hat-trick që ka bërë ka qenë me mua (FOTO LAJM) Sara Salamo ka mbrojtur lidhjen e saj me Iskon duke hedhur poshtë zërat që ajo ka qenë një pengesë në karrierën e futbo
Ju pëlqen vetmia? Para jush shtëpitë më të izoluara në botë (FOTO LAJM) Nëse jeni një person që ju pëlqen shumë të rrini vetëm, Albeu.com do t'ju sjellë shtëpitë më të bukur në botë, por që ja
Ky është i vetmi lojtar që ka mahnitur Messin në fushë Lionel Messsi një prej lojtarëve më të mirë në historinë e futbollit me plot 6 topa të artë është mahnitur nga bashkëloj
Ankohet Duka: Shqipëria është i vetmi vend në Evropë që nuk e ka mbështetur sportin në këtë situatë Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, shpreson që futbolli të rinisë në maj, ndërsa shpreh zhgënji
Vetmia po aq e rrezikshme sa duhanpirja dhe mbipesha Vetmia mund të shkurtojë vite të tëra nga jeta juaj dhe është po aq e rrezikshme sa pirja e duhanit ose të qenit obezë,
Keni urgjenca dentare? I vetmi ku mund të mund të paraqiteni Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka sqaruar të gjithë qytetarët në lidhje vizitat stomatologjike pasi në kua
Të vetmit që po bëjnë para, si fitojnë blogerët nga rrjetet sociale në kohën e koronavirusit Për blogerët me ndikim, partneritetet e markave janë një burim kryesor i të ardhurave, veçanërisht për blogerët në Insta
Të vetmit që po bëjnë para, si fitojnë blogerët nga rrjetet sociale në kohën e koronavirusit Për blogerët me ndikim, partneritetet e markave janë një burim kryesor i të ardhurave, veçanërisht për blogerët në Insta
Po merr mijëra jetë, ky është i vetmi nder që koronavirusi po i bën botës Fabrikat u mbyllën dhe rrugët u pastruan si asnjëherë më parë në të gjithë Kinën dhe jo vetëm, teksa qeveria i kërkoi po
Di Maria reagon pas nervozizmit të shfaqur nga Mbappe: S’je i vetmi që dëshiron të luajë Angel Di Maria ka reaguar pas veprimit të shokut të tij të skuadrës pas zëvendësimit duke u shprehur se Mbappe duhet të
Georgina: Cristiano është i vetmi që arrin të më "eksitojë" gjatë një ndeshjeje Georgina Rogriguez duke folur për jetën e saj private nuk ka lënë pa thurur elozhe për CR7 i cili sipas sa është më i mi
Ish-portieri i Tottenham: Mourinho është vetmi që mund ti marrë më të mirën Gareth Bale Bale nuk po e gjen më veten te Reali i Madridit. Prej kohësh wellsiani po ngroh stolin, për mos llogaritur dëmtimet e s
Kryemadhi: U shkatërruan pallate në Tiranë, pse nuk ka arrestime në bashki? Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një konferencë për mediat nuk harroi të përmendte dhe arrestimin e 31 personave
Mbreti zemër, misteri që nuk u zbulua asnjëherë Në një palë letra standarde, mbreti zemër shfaqet zakonisht mjaft i çuditshëm dhe unik, kurse shumë njerëz vazhdojnë të
Patozi zbulon të vetmit që mund të rrëzojnë Edi Ramën nga qeveria Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas takimit së djeshëm mes Presidentit, Ilir Meta me
PD: Prokuroria arrestoi cironkat, Dako i vetmi përgjegjës për masakrën në Durrës PD ka reaguar pas arrestimeve lidhur me tërmetin e 26 nëntorit. Kryetari Ferdinant Xhaferaj bën fajtor për masakrën u
Rama tregon bisedën me Albertin, të vetmin e mbijetuar nga familja Cara në Durrës Tërmeti i 3 ditëve me parë mori 50 jetë të pafajshme. Familja Cara nga Thumana ka qënë një nga më të prekurat nga tragje
Trajneri italian mendon se Interi është i vetmi ekip që mund të ndalë Juventusin Marcello Lippi beson se Interi është klubi i vetëm që mund ta ndalë Juventusin në garë për titull në Serie A këtë sezon.