999 rezultate për

vetme

Basha tregon mënyrën e vetme si vendi mund të ketë zgjedhje Për kreun e Partisë Demokratike, në gjendjen ku ka përfunduar vendi, Shqipëria rrezikon gjithçka, dhe argumenton se një
Forconi të pasmet tuaja me një lëvizje të vetme Nësee ndjeni pak dhimbje pas ushtrimeve fizike nuk ka asnjë problem. Madje, kjo gje tregon që stërvitja ka funksionuar
Lindi në mes të katastrofës së Çernobilit, si duket sot vajza e vetme që jetoi brenda tmerrit radioaktiv Dikur Pripyat ishte një qytet plot jetë në Ukrainë. Kurse tani shtëpitë, shkollat, spitalet dhe shumë ambiente të tjera
Vlen 10 000 dollar! Nëse gjeni një pendë të këtij zogu, ruajeni (FOTO LAJM) A e keni menduar ndonjëherë se një pendë e vetme kushton 10.000 dollarë? Ja që është realitet. Pendët e zogut Huia pë
Djali i sëmurë dhe shpia gati nuk po i zë poshtë, prindërit nga Kruja apel për ndihmë Të dy prindërit nga Kruja bëjnë apel për ndihmë ndaj djalit të tyre. Olsi, vetëm 10 vjeç është diagnostikuar me disa sëm
Kjo pendë është thesar, nëse e gjeni bëheni milionerë A e keni menduar ndonjëherë se një pendë e vetme kushton 10.000 dollarë? Ja që është realitet. Pendët e zogut Huia pë
Pse shoku i dhomës mund të quhet "monstër" (FOTO LAJM) Shumica prej nesh kanë ndarë dhomën me një shok, ose na ka rastisur të shkojmë te shtëpia e një shokut/ shoqes dhe të nd
"Përbindëshi" bërthamor zbarkon në Adriatik: Njihni aeroplanmbajtësen që mban e vetme një front (FOTO LAJM) Duket si një pamje e shkëputur nga një nga film aksion, por jo. Kjo është një nga 10 aeroplanmbajtëset e SHBA-së, e cila
Valverde tregon mënyrën e vetme si mund ta mposhtë Liverpoolin Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonës, ka folur sot për ndeshjen që ekipi i tij do të luajë nesër ndaj Liverpool në gj
S'ka zgjedhje me Ramën! 10 pikat e marrëveshjes së partive opozitare Partitë opozitare me në krye PD-në nënshkruan sot një marrëveshje me dhjetë pika, për zbatimin e të cilave u zotuan se d
Del libri me detaje të rralla, si bëhej prostitucioni në komunizëm Ata që kanë njohje me aktoren mjeke në rrjetet sociale, Anisa Markarian, nuk do të çuditen fare nga lajmi i botimit të l
Berisha: Edvin Urrejtësi lëshoi policët te drejtori i gazetës së vetme të pavarur Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dhunës policore të ushtruar ditën e djeshme ndaj botuesit të gazeta “Koha J
DOKUMENTI/ PS nuk "lëshon pe", shkon e vetme drejt zgjedhjeve të Qershorit (FOTO LAJM) Partia Socialiste ka dërguar sot kërkesën në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për t’u regjistruar si forcë politike që d
Historitë e 4 grave shqiptare, rritën fëmijët të vetme në Gjermani Katër nëna shqiptare në Gjermani që kanë sfiduar kompromisin martesor dhe i rrisin fëmijët vetë e pa hequr dorë nga prof
Floresha, nëna heroinë që lufton çdo ditë me sëmundjen e djalit! Puntata e sotme e programit “Dua të të bëj të lumtur” u hap me sakrificat dhe luftën e përditshme të një nëne. Kjo ishte
Deputetja e PDK-së shuan shpresën e vetme: S'ka liberalizim edhe këtë vit Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se qytetarët e Kosovës nuk pritet që as sivjet të lëvizin lirshëm nëpër
Portret i pautorizuar i një polici që u arratis nga Shqipëria duke kërkuar azil Nga Anila Hoxha Lori Pepkola eshte 19 vjece. Ambicia e saj ishte te ndihmonte kedo qe ka probleme shendetesore
I vranë nipin në protestën e 21 janarit, xhaxhai i Aleks Nikajt tregon shpresën e vetme Si sot 8 vite më parë në mes të Tiranës, katër qytetarë humbën jetën pasi u qëlluan me plumba në protestën që po zhvillo
Sadiku tregon arsyen e vetme pse refuzoi Spanjën dhe Turqinë Armando Sadiku u huazua për pjesën e mbetur të sezonit te skuadra e Luganos në Zvicër, aty ku më parë sulmuesi i kombëta
E internuar dhe e mbetur e ve, nëna që përballoi e vetme vështirësitë e jetës Personazhi i radhës në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte Bakija, e cila solli historinë e jetës së nënës së saj,