999 rezultate për

veti

Apeli burgos përjetë shqiptarët për vrasjen e avokatit grek: Historia e eliminimeve të bujshme mes veti pas krimit të rëndë Gjykata e Apelit e Athinës ka lënë në fuqi vendimet shkallës së parë për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafe
Arrestimet e bujshme në Krujë, reagon Edi Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me arrestimet e bujshme ditën e sotme në Gjykatën e Krujës. Ai shkruan se ky
Covid-19 në Maqedoni, ja rastet e 24 orëve të fundit Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2017 testime të realizuara, 373 persona kanë re
Ja sa raste u shënuan në 24 orët e fundit me Covid-19 në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 793 testime të realizuara, 72 persona kanë rezultuar
Berisha: Motra e ministres Balluku drejton Vetingun, por ka qenë ngelëse në universitet Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim në rrjetin e tij social Facebook. Deno
Për një frymëmarrje të freskët gjithë ditën, përzieni këta përbërës në mëngjes S’ka asgjë më të sikletshme se të qëndroni pranë dikujt që vuan nga problemet me erën e gojës, apo e kundërta, të qëndro
Italianët të habitur: Cristiano s'ka pse të vetizolohet, dhe ne duhet ta bëjmë Gazzetta dello Sport shkruan se futbollisti i Juventusit, Cristiano Ronaldo do t’i kalojë Krishtlindjet në Dubai. Sid
Për një frymëmarrje të freskët gjithë ditën, përzieni këta përbërës në mëngjes S’ka asgjë më të sikletshme se të qëndroni pranë dikujt që vuan nga problemet me erën e gojës, apo e kundërta, të qëndro
Njihen si "aleatë" të shëndetit: Këto janë erëzat që zgjasin jetën Çdo kuzhinë ka gjithmonë një kënd të dedikuar për erëza dhe bimë aromatike. Piperi, rigoni, xhenxhefili, apo shafrani nd
26 viktima dhe 1198 raste të reja në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit, u kryen 3081 teste dhe 1198 raste të reja të COVID -19 u regjistruan në: Shkup 572 Kumanov
Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Stresi publikon bashkëpunimin me Finem dhe Solo (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”. Kësaj radhe, reperi er
Rekord i zi në Maqedoni, 14 viktima dhe 870 të infektuar gjatë orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2647 testime të realizuara, 870 persona kanë rezultua
Infektohen me koronavirus tre infermiere në Klinikën Universitare në Shkup Tre infermiere nga Klinika Universitare në Shkup kanë testuar pozitive me koronavirus. Mësohet se janë infektuar përm
12 viktima dhe 641 të infektuar me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultua
4 viktima dhe 408 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit nga 2140 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me vir
Nëntë viktima, rritet ndjeshëm numri i infeksioneve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2.441 teste, ndërsa janë regjistruar 445 raste të re
Ambasada e SHBA-ve: Jemi të angazhuar që procesi i Vetingut të vazhdojë Ambasada amerikane në vendinn tonë ditën e sotme ka njoftuar se SHBAT-të janë angazhuar që të shohin procesin e vetingut
Vetitngu "troket" edhe në Ushtrinë e Maqedonisë së Veriut "Ajo që vijon është një certifikim serioz që duhet të kalojmë si proces, brenda procedurës së anëtarësimit në NATO.
8 kafshë që janë kthyer në ekspertë të vetizolimit (FOTO LAJM) Secili prej nesh ka të paktën një formë ndërveprimi me dikë tjetër gjatë ditës. Si natyrë, njerëzit janë qenie të shoqër