999 rezultate për

vetevarur

Gjendet i vetëvarur një 54-vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet në Tiranë. Mësohet se një 54-vjeçar është gjetur i vetëvarur në vendin e quajtur Selit
Gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë Një i moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u veëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.5, tek rruga e “F
E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvrarë 28 vjeçari Një i ri është gjetur i pajetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ai është gjetur i vetëvarur në banesën e tij.
U gjet i vetëvarur në banesë, biznesmenit 37-vjeçar iu refuzua leje-qëndrimi në Shqipëri Më 30 korrik 2020, biznesmeni 37 vjeçar Eugert Lazaju gjet i pajetë në vilën e tij private në Farkë-Tiranë. I riu hum
E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua
E RËNDË/ Gjendet e vetëvarur 36 vjeçari në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë. Një 36-vjeçar është gjetur i vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën. Nga
E rëndë! 55-vjeçari i jep fund jetës duke u varur në kasollën e bagëtive Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Lumas të rrethit të Kuçovës. Një 55-vjeçar dyshohet se i
E RËNDË/ Gjendet e varur në dhomën e gjumit nëna e dy fëmijëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen “11 Janari” në qytetin e Kuçovës, ku raportohet se një nënë 46-vjeçare është ve
I dënuari vetëvaret në burgun e Peqinit Një i dënuar i ka dhënë fund jetës në burgun e Peqinit. Mësohet se Fatmir Veliu, 40- vjeç është vetëvarur në ambiente
Ngjarje e rëndë në Pogradec, familjarët e gjejnë 58-vjeçarin të vetëvarur në banesë Një ngjarje e rëndë është rregjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit
Rrëfehet vëllai i 43-vjeçarit që u vetëvar te 313: Ishte me kartelë, u mbajt padrejtësisht në burg Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun 313 ku u vetëvar me çarçaf Bilbil Hasani, 43 vjeç. Dyshohet se viktima është
E rëndë në Elbasan, i moshuari i jep fund jetës duke u vetëvarur Një 71 vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, ku 71 vjeç
Gjendet pas 10 ditësh i vetëvarur shqiptari në Itali, kishte lënë pas mesazhe prekëse Një litar i varur në tavanin prej druri dhe një trup, në një gjendje të dekompozimi, në dysheme. Kjo ka qenë skena që u
Vetëvaret në burg 38-vjeçari Një i dënuar është vetëvarur në burgun e Beratit. Ai është gjetur nga punonjësit e burgut i vetëvarur duke shkaktuar
Një tjetër vdekje trondit sot Tiranën, gjendet e varur një vajzë Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur këtë të martë në qytetin e Tiranës, një vazjë e re ka kryer vetëvrasje.
Flasin familjarët e të riut që vrau veten: Ishte i mbyllur Një 21-vjeçar nga Berati i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ndodhi dje rreth orës 14:00, në fshatin
Gjendet i varur në pemë një 24-vjeçar nga Korça Një i ri i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. Burime të Policisë Vendore të Korçës, bëjnë të ditur se në lagjen n
Vetëvaret në kasollen e bagëtive, e gjejnë familjarët të pajetë Pamje të rënda kanë qenë ato, kur familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen e bagëtive, 39-vjeçarin. Ngjarja ka
Var veten 80-vjeçari në Tiranë Një i moshuar në Tiranë., ka zgjedhur ti japë fund jetës së tij, duke u vetëvarur. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në n
47 vjeçari vetëvaret në Shkodër, familjarët akuzojnë policinë Një 47 vjecar është vetëvarur sot në Shkodër. Viktima është personi me inicialet A.K ndërkohë që familjarët e tij tregoj