999 rezultate për

vetepastrohet

Xhinset që vetëpastrohet nga njollat (VIDEO) Njollat nga ushqimet në rroba shpesh janë dhe shqetësimi më i madh për të gjithë ne. Pantallonat janë gjëja më stresuese
Nissan teston makinën që vetëpastrohet (VIDEO-FOTO) Shumë shpejt lavazhet e makinave do i përkasin të shkuarës. Gjiganti japonez i makinave, Nissan, ka shpikuar makinën që