999 rezultate për

vetehedhur

Hidhet nga kati i tetë i banesës dhe vdes, shkak gjendja e rëndë ekonomike Një person ka humbur jetën sot në Ferizaj, pasi ka rënë nga kati i tetë i banesës ku jetonte. Rasti ka ndodhur rreth
Hidhet në lumë, 36-vjecarja shpëtohet nga banorët e zonës Një 36-vjeçare nga Elbasani është shpëtuar sot nga disa banorë pas një tentative vetëvrasjeje. Shtetasja Natasha Dauti k