999 rezultate për

vete

Franca "JO", shansi i vetëm për Shqipërinë është Finlanda Vetoja e Francës po bllokon fillimin e negociatave të pranimit në BE me Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore, duke vënë në
Nesër takohen grupet punuese të VV-së dhe LDK-së Grupet punues të Vetëvendosjes dhe të LDK-së, do të takohen nesër për herë të parë. Ky vjen pas takimit të kreut të V
U shpall më e bukura në botë, Bella nis pushimet (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën. Edhe
Publikohen pamjet pak para eliminimit të Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë (VIDEO) Mediat holandeze kanë publikuar pamjet pak para eliminimit mafioz të Festim Latos, i vetëshpallur President i Republikës
Tentoi të vetëvritej, ndërron jetë kosovare në burgun e Lozanës Një shtetas i Kosovës ka vdekur në Spitalin Universitar të Lozanës (CHUV). Vdekja ka ndodhur pas një përpjekjeje për vet
Pa tru dhe me 720 gjini, kjo krijesë misterioze rigjeneron veten për dy minuta Takoni Blob, organizmi pa tru dhe pothuajse 720 gjini që rigjenerohet në vetëm dy minuta nëse e pret qoftë edhe në gjys
Çfarë po "kurdis" Interi, synon rikthimin e Ibrahimovic Për momentin Antonio Conte ka vetëm tre sulmues në dispozicion dhe një Sebastiano Espozito që është vetëm 17 vjeç. Nd
Peshkatari kap krokodilin gjigant vetëm me një peshqir (VIDEO) Një video është bërë virale në rrjet pasi nj eshkatar ka kapur një krokodil vetëm me një peshqir dhe disa fije litar.
Pamje të rënda: Veterineri i pret veshin qenit pa anestezi në mes të rrugës (VIDEO) Kujdesi veterinar ndaj kafshëve është një proces shumë i rëndësishëm për të gjithë kafshëdashësit. Trajtimi i tyre bëhet
111-vjetori i lindjes, 10 sekretet që Enver Hoxha i mori me vete në varr Ditën e sotme Enver Hoxha do të mbushte 111 vjec. Më poshtë mund të lexoni 10 misteret që Enver Hoxha mori me vete n
Numërohen 82% të votave nga Diaspora, kështu renditen partitë politike Numërimi i votave të ardhura nga Diaspora gati sa s’ka përfunduar. Deri në këto çaste janë numëruar gjithsej 82% të v
Shteti në qiell, 44 tendera për bileta avionësh brenda pak ditësh Tetori shënon numër rekord të kërkesave të administratës shtetërore për të udhëtuar jashtë vendit. Megjithatë duket se k
Milani "grop", humb plot 146 milionë euro vetëm në vitin e fundit Këshilli i Administrimit të Milanit ka bërë publik bilancin për periudhën Korrik 2018-qershor 2019, ku bie në sy një hum
Çifti nga Londra birësojnë 11-vjeçarin vetëm për ta vrarë Një çift indian në Londër, rrezikon dëbimin në Indi,pas investigimit nga policia londineze, për motivet që fshiheshin p
Dy vite pas daljes nga “Big Brother”, fejohet ish-banori (FOTO LAJM) Ish-banori i “Big Brother”, Damiano Agalliu është fejuar. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një pos
Vetëvendosje thellon diferencën, këto janë rezultatet aktuale Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po vazhdon procesi i numërimit të 13 mijë e 500 votave të ardhura me postë.
Për këtë ditëlindje ka vetëm një dëshirë, mësoni sa vjeç bën Aurela Gaçe (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston ditëlindjen. Aurela mbush 45 vjeç dhe në këtë
Jo vetëm komposto, kjo kurë e lashtë natyrale me thana vendi parandalon 100% shfaqjen e diabetit Krahas shijes së tyre të athët, të ëmbël, thanat janë ndër frutat më të veçantë medicinalë me përdorim të gjerë në mjekë
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë Fillimi i mirë është gjysmë e punës. Një proverb që zë vend edhe në futboll, e sidomos për ekipin kampion të Italisë, Ju
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020" Ueb faqja e njohur italiane Calciomercato ka publikuar një shkrim për Kosovën në rubrikën e tyre të veçantë “Momente gëz