999 rezultate për

veta

"Trekëndëshi" merr në qafë 25 veta, ndalohen 5 prej tyre 25 shtetas janë proceduar në Gjirokastër në kuadër të operacionit “Trekëndëshi”, një operacion i rwndwsishwm antidrogë.
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur. Indeksonline mëson se nga ky
Problemet në Shkodër, Lleshaj: 15 vetave u ka ikur mendja Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi sot Koplikun në Malësi të Madhe për inagurimin e një komisariati të ri. M
Haradinaj: Njerëzit tanë po shkojnë në Tiranë, e Tirana mezi po i kryen punët e veta Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka
Për 3 ditë me radhë ngacmoi gruan dhe 2 vajzat e veta, i shpëton fqinji Një burrë 50 vjeç nga Gjilani i Kosovës ka ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij. 50 vjeçari, me inicialet M. S
Blendi Fevziu tregon pse e braktisi profesionin si pedagog që në ditën e parë Gazetari Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e kaluar në emisionin që vetë drejton, eksperiencën e tij si pedagog rreth 1
Shqiptarët e Kosovës "pushtojnë" Shqipërinë: 22 000 veta në pak orë Pikat doganore mes Kosovës dhe Shqipërisë janë plot tani për shkak të numrit të lartë të Shqiptarëve të Kosovës që futen
LEVAN/ Masakra më e madhe e '97, ku vdiqën 24 veta në vetëm dy orë (VIDEO) Masakra e Levanit konsiderohet si më e madhja që ndodhi gjatë trazirave të vitit 1997 ku në rrethana ende të paqarta u v
Na sollën 13 kg peshk për dy veta: Si na mashtruan me faturën 800 euro në restorantin e Ohrit (FOTO LAJM) Ohri shpesh është kritikuar për çmimet e larta, veçanërisht ato fiktive që janë shpikur për turistët e huaj që vizitojnë
Përleshen bandat në burg, më shumë se 50 të vrarë Më shumë se 50 veta janë vrarë në Brazil, pas një përleshje mesa bandave në burg, e cila zgjati për pesë orë. Anëtarë
Nga Era Istrefi te Luana Vjollca, vipat që i "vodhën" suksesin motrave të veta (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë në ditët e sotme të bëhesh i famshëm dhe njëkohësisht të jesh i dashur për publikun. Në botën e art
"Presim 10 000 veta"! Dalin pamjet para mitingut të Ramës në Vlorë Partia Socialiste ka zgjedhur Vlorën si stacionin e fundit të fushatës elektorale për 30 qershorin. Mësohet se shtabi
"Të tregoj mesazhet unë. I pacipë, i pa fytyrë" nuk ndalet debati mes deputetit Maliqi dhe Beqirit Të ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, deputeti u përplas me Beqirin për ditën e votimeve të 30 qershorit. Deba
Gigi Hadid kërkon të drejtën e autorit, paditet se publikoi fotot e veta (FOTO LAJM) Modelja e njohur Gigi Hadid mendon se duhet t’i lejohet të postojë foto të bëra nga paparacë në llogaritë e veta të rrje
Aksident në Kaçanik, dy veta bëhen për spital Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Kaçanik, ku si pasojë e kësaj lëndime trupore kanë pësuar dy persona Ras
Përleshje mes tifozëve të Ajax dhe Juventus, 140 veta përfundojnë në pranga Dje në prag të duelit çerekfinal të UEFA Champions League mes Ajax dhe Juventusit janë arrestuar reth 140 persona nga po
Shekerinska në Shqipëri: Rajoni mësoi nga gabimet e veta Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes e Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Radmilla Shekerinska, sot mori
E pastër dhe mes gjelbërimit, ja burgu ku po qëndron terroristi që vrau 50 veta (FOTO LAJM) Qelia ku po mbahet terroristi i akuzuar për sulmet në Christchurch të Zelandës së Re, është përshkruar si një hapësirë m