999 rezultate për

vetĂ

Shkatërrohet banda shqiptare me rrezikshmëri të lartë në Spanjë Policia e Katalonjës ka shpërbërë një bandë famëkeqe shqiptarësh, që kryente vjedhje të shumta; informacion ky i bërë me
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
13 veta këtu janë arvanitas: Në gjendje të rëndë deputeti që tronditi Parlamentin grek (VIDEO) Historiani dhe ish-deputeti i njohur i të majtës greke, Manolis Glezos është në gjendje të rëndë shëndetësore. Autoritet
"Trekëndëshi" merr në qafë 25 veta, ndalohen 5 prej tyre 25 shtetas janë proceduar në Gjirokastër në kuadër të operacionit “Trekëndëshi”, një operacion i rwndwsishwm antidrogë.
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur. Indeksonline mëson se nga ky
Problemet në Shkodër, Lleshaj: 15 vetave u ka ikur mendja Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi sot Koplikun në Malësi të Madhe për inagurimin e një komisariati të ri. M
Haradinaj: Njerëzit tanë po shkojnë në Tiranë, e Tirana mezi po i kryen punët e veta Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka
Për 3 ditë me radhë ngacmoi gruan dhe 2 vajzat e veta, i shpëton fqinji Një burrë 50 vjeç nga Gjilani i Kosovës ka ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij. 50 vjeçari, me inicialet M. S
Blendi Fevziu tregon pse e braktisi profesionin si pedagog që në ditën e parë Gazetari Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e kaluar në emisionin që vetë drejton, eksperiencën e tij si pedagog rreth 1
Shqiptarët e Kosovës "pushtojnë" Shqipërinë: 22 000 veta në pak orë Pikat doganore mes Kosovës dhe Shqipërisë janë plot tani për shkak të numrit të lartë të Shqiptarëve të Kosovës që futen
LEVAN/ Masakra më e madhe e '97, ku vdiqën 24 veta në vetëm dy orë (VIDEO) Masakra e Levanit konsiderohet si më e madhja që ndodhi gjatë trazirave të vitit 1997 ku në rrethana ende të paqarta u v
Na sollën 13 kg peshk për dy veta: Si na mashtruan me faturën 800 euro në restorantin e Ohrit (FOTO LAJM) Ohri shpesh është kritikuar për çmimet e larta, veçanërisht ato fiktive që janë shpikur për turistët e huaj që vizitojnë
Përleshen bandat në burg, më shumë se 50 të vrarë Më shumë se 50 veta janë vrarë në Brazil, pas një përleshje mesa bandave në burg, e cila zgjati për pesë orë. Anëtarë
Nga Era Istrefi te Luana Vjollca, vipat që i "vodhën" suksesin motrave të veta (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë në ditët e sotme të bëhesh i famshëm dhe njëkohësisht të jesh i dashur për publikun. Në botën e art
"Presim 10 000 veta"! Dalin pamjet para mitingut të Ramës në Vlorë Partia Socialiste ka zgjedhur Vlorën si stacionin e fundit të fushatës elektorale për 30 qershorin. Mësohet se shtabi
"Të tregoj mesazhet unë. I pacipë, i pa fytyrë" nuk ndalet debati mes deputetit Maliqi dhe Beqirit Të ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, deputeti u përplas me Beqirin për ditën e votimeve të 30 qershorit. Deba
Gigi Hadid kërkon të drejtën e autorit, paditet se publikoi fotot e veta (FOTO LAJM) Modelja e njohur Gigi Hadid mendon se duhet t’i lejohet të postojë foto të bëra nga paparacë në llogaritë e veta të rrje
Aksident në Kaçanik, dy veta bëhen për spital Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Kaçanik, ku si pasojë e kësaj lëndime trupore kanë pësuar dy persona Ras