999 rezultate për

veshura

Ngjyrat e vetme dimërore që ju bëjnë të dukeni të veshura shtrenjtë (FOTO LAJM) Jo rastësisht ngjyrat që shihni më shpesh tani janë tonalitete të bezhës, kafes, portokallisë apo kremit. Ka diçka tek k
Me maska dhe fustane gjigante, kush ishin të veshurat më bukur në MTV VMAs (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe Lady Gaga ishin dy yjet që udhëhoqën listën e të veshurave më bukur të dielën në mbrëmje në MTV Video Mu
Komentatoret e sportit të zhveshura në ekrane, Açka: U duhet të mbijetojnë (FOTO LAJM) Shkrimtarja Flutura Açka përmes një publikimi në rrjetet sociale ka trajtuar fenomenin e zhveshjes në ekran, kryesisht n
Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM) Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e ci
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Ish-deputetja thirrje grave: Kujdes nga Edi Rama, u do të veshura me... Ish-deputetja Albana Vokshi, ka reaguar sot kundër Edi Ramës dhe sjelljes së tij me gratë. Në një reagim në Facebook, Vo
Të veshura plot klas, kështu u dukën vajzat e pasanikëve rusë në ballo (FOTO LAJM) Shoqëria e lartë ruse po ndjek traditën perëndimore të debutantëve, e cila është përdorur në Paris dhe në Londër. Kur va
Fotot e zhveshura mbi krevat ia bën e ëma, Bleona tregon me krenari (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti nuk heq dorë nga pozat provokative dhe veshjet tejet seksi që i nxjerrin në pah format trupore.
Të veshurat më bukur në “Emmy Awards” (FOTO LAJM) Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq të edicionit të 71-të të Emmy Awards të diel
Të veshurat më bukur në “MTV Awards”: Gigi dhe Bella Hadid kryesojnë listën (FOTO LAJM) Ato janë ndër yjet më në modë në shoëbiz. Dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid nuk kishin sesi të mos kryesonin listën e t
Me dy modele të zhveshura, ylli i Bundesligës e "djeg" (FOTO & VIDEO) Ylli i Bundesligës, Vincent Koziello u zhvesh për të luajtur së bashku me dy motrat binjake Jakic, për të luajtur me top
Femra të zhveshura dhe alkool, videoklipi i ri i Encës qenka siç na ka paralajmëruar (VIDEO) Prej ditësh Enca na ka paralajmëruar se ka gati videoklipin e ri "Jealous" të cilin sapo e publikoi. Siç mund ta para
Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM) Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialis
Alkool dhe vajza të zhveshura, Enca publikon pamjet e shfrenuara nga klipi i ri (VIDEO) Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ajo nuk preferohet vetëm për këngët që lançon, por dhe për fo
Gjërat e para që vënë re meshkujt kur ju shohin të zhveshura Nëse mendoni se meshkujt shohin defektet e trupit tuaj kur zhvisheni, atëherë gaboheni.Sipas ekspertëve ka gjëra që mesh
E tepron këngëtari: Poston foto nga shtrati me vajza të zhveshura Seven Saraçi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi i rrethuar me femra në shtrat. Në at
Presion 14 vjeçares me foto nudo, arrestohet shqiptari në Greqi Një 20 vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi shantazhonte një vajzë të mitur me fotografi nudo. I riu, i cili
Gratë e veshura me bikini dhurojnë show duke u zënë në rrugë (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është filmuar nga kalimtarët në një rrugë në Majami. Pamjet tregojnë disa gra, të veshura me
Trendin e fotove gjysmë të zhveshura, në Shqipëri e paska nisur Eli Fara (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara është një nga artistet më të njohura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me zërin dhe pa
Një nga të veshurat më bukur në Golden Globes, u vesh nga një shqiptar Vshjet e vipave dhe aktorëve ishin gjëja që u diskutua më shumë dhe mediat në gjithë botën kanë bërë dhe renditjen e tyr