999 rezultate për

veshur

Sërish veshur me bluzën e Atdheut, Jasmin ngre qëllimisht dyshimet (FOTO LAJM) Ditë më parë qarkulloi një foto e Atdheut nën shoqërinë e Jasminës dhe Sarës, më të cilat ai ka pasur disa takime, ndërs
Veshur me të zeza, kush është biznesmeni që eliminoi Taulant Gjikën në Vlorë Andi Jonuzaj është personi i shoqeruar në komisariatin e Policisë së Vlorës si autor i dyshuar i vrasjes së Taulant Gjik
Është vetëm një manekin, por gëzon miliona ndjekës në Instagram Në grupin e njerëzve më të ndjekur shqiptarë, një prej tyre është më i veçantë se të tjerët. Nuk është as këngëtare e nj
E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
I shkon pa të brendshme në emision, Çani fiksohet me vajzën e biznesmenit (FOTO LAJM) Kleoniki Delijorgji ka lënë të surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen e saj në emision, ku kishte shkuar për të prez
Mevlani e fut veten në telashe me Antonelën dhe Ledjanën: Nuset e mia, ndriçojnë sot! Mevlani e nisi “PërPuthen” sot me një koment për dy vajzat për të cilat ai ka shprehur një pëlqim, Ledianën dhe Antonelë
Shpikja e re që lejon burrat të ushqejnë foshnjat me "gji" Më në fund ka një zgjidhje edhe për burrat se si mund të ushqejnë fëmijët me gji. Sigurisht kjo ndodh falë ndihmës së
Pozon joshëse gjysmë e zhveshur nga shtrati, Oriola: Jam e rezervuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekës
Nuk ndalet as në moshën 50 vjeçare, "Pantera e Zezë" pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Për të hequr dorë nga fama e ikonës së bukurisë, Naomi Campbell as që e mendon. Nofkën "Pantera e Zezë", e ka fituar duk
Nuk ka më dyshime! Melisa është në lidhje me Andin dhe ky detaj i vulos të gjitha (FOTO LAJM) Pavarësisht se e mohojnë se janë bashkë, Andi dhe Melisa, të rinjtë nga "Për'puthen", u gjenden prova për të kundërtën.
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
E zhveshur në Instagram, Erjona Sulejmani ngre temperaturat (FOTO LAJM) Eriona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës. Ajo ka publikuar fotografi provokuese
"Më mirë vonë, se kurrë", Gigi Hadid publikon fotot me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Gigi Hadid zbuloi disa momente të papara më parë nga shtatzënia e saj. Ditën e djeshme në mëngjes publikoi fotografit
Shpikja e re lejon burrat t’i ushqejnë bebet me "gji" (VIDEO) Më në fund, është koha ta sillni në shtëpi fëmijën tuaj. Sa emocionuese! Nuk ka asnjë gëzim tjetër në botë që të krahaso
U shfaq e zhveshur në kopertinën e revistës, reagon publikisht bashkëshorti i Aulonës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Aulona Musta u shfaq lakuriq dhe në super formë në kopertinën e revistës së famshme “Globa
Autori veshur me kapuç dhe me të zeza, detaje nga shpërthimi me tritol i lokalit në Lezhë Kamerat e sigurisë kanë filmuar autorin që vendosi lëndën plasëse në një lokal në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”,
Robin Krasniqi uron ditën e Pavarësisë së Kosovës me uniformën e ushtrisë veshur Kampioni i Botës, Robin Krasniqi ka uruar ditën e Pavarësisë së Kosovës. Sot (17 shkurt) është 13 vjetori i Pavarësis
Fotot zhveshur bënë namin, Aulona: E kam burrin mendjehapur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Aulona Musta shkaktoi një “tërmet” në Instagram pasi u shfaq nudo për kopertinën e revistës ‘Global Wo
5 mënyra për të veshur një palë xhinse të vetme (FOTO LAJM) Mund të kemi gjithçka brenda dollapit, por asgjë s'e zbeh dashurinë për xhinset, aq më tepër kur gjen të duhurat. Do t'i
Drejt kutive të votimit, si u dukën sot gratë e politikanëve (FOTO LAJM) Kandidatët për kryeministër tashmë kanë ushtruar të drejtën e tyre për të votuar. Të tre janë shoqëruar në qendrat e vot