999 rezultate për

veshtire

Gattuso: E dinim që do ta kishim të vështirë, prisja diçka më shumë nga ekipi Milani u ndal në barazim 1-1 në Parma, duke rrezikuar shumë për të siguruar një vend në zonën Champions. Castillejo shën
Fero bën ndryshimin drastik, as Arbenita vështirë ta njohi (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë një nga ciftet më të komentuara në rrjet. Së fundmi Fero ka
Valverde: Lierpool? Do jetë një ndeshje tërheqëse dhe e vështirë Valverde beson se do ta kenë të vështirë në gjysmëfinale kundër Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde,
Asteroidi gjigant kalon sot pranë tokës Një asteroid me madhësinë e një ndërtese 10-katëshe do të kalojë nga Toka në gjysmën e distancës që kemi nga Hëna, ka pa
Son: Ishte një çmenduri Ylli i Tottenham, Son Heung-min, i cili ndihmoi skuadrën e tij të kualifikohet në gjysmëfinale me dy golat e realizuar k
De Ligt pas triumfit: Ishte një çmenduri Matijas De Ligt shënoi golin e kualifikimit për skuadrën e tij pas një gjuajtjeje perfekte me kokë. 19-vjeçari mund të k
Ahmataj: Objektivi është të dalim nga zona e ftohtë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar fitoren 1-0 të marrë kundër Laçi-t. "Ka qenë një ndeshje e vështi
Gattuso: Po i gudulisnim, aktivizimi i këtyre lojtarëve i vuri në vështirësi Pas fitores së arritur ndaj Lazio, trajneri i Milan, Gennaro Gattuso komentoi suksesin e kuqezinjve: "Mendoj se nuk isht
Valverde: Është e vështirë të fitosh në këtë atmosferë dhe kundër këtij ekipi Ernesto Valverde është i lumtur me fitoren e Barcelonës 1:0 kundër Manchester Unitedit në ndeshjen e parë çerekfinale në
Pochettino: Kane ndoshta do na mungojë për pjesën tjetër të sezonit Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, ka folur për dëmtimin e pësuar nga Harry Kane në ndeshjen e Champions League
Solskjaer për Messin: Do të jetë e vështirë ta ndalim, por kurrë e pamundur Manchester United do të luajë nesër në mbrëmjë në Old Traford ndaj Barcelonës. Në prag të su[ersfidës, ka folur trajneri
"Askush nuk mendon për ne", drama e lojtarëve të Kamzës Kamza është përjashtuar nga kampionati, por duket se momenti më i vështirë është për futbollistët, që stërviten individu
Lojtarët e Kamzës të frikësuar për të ardhmen: Askush nuk mendon për ne Kamza është përjashtuar nga kampionati, por duket se momenti më i vështirë është për futbollistët, që stërviten individu
Pse personat e bukur e kanë të vështirë të gjejnë dashurinë? Një studim i kryer në Universitetin e Harvardit zbulon se njerëzit që janë më tërheqës fizikisht kanë më pak shanse për
E vështirë për ta zëvendësuar, Reali ulet në bisedime me Varane Lajmi se Rafael Varane kishte kërkuar largimin gjatë merkato së verës, fillimisht nuk shqetësoi aspak kampin madrilen, p
HOROSKOPI/ Një ditë e vështirë, çfarë pritet të ndodhë Dashi Prania e Hënës në shenjën tuaj, favorizon intensitetin në çift. Ekuilibri i fituar ndikon pozitivisht në qetësi
“U arratisa për një jetë më të mire”, Sinani tregon vështirësitë Mbrëmjen e sotme, i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan” ishte Sinan Hoxha, i cili në bisedë e sipër u pyet nga njëri prej
Ambasadat e BE-së po i japin vizat me vështirësi për kosovarët Derisa Bashkimi Evropian vazhdon ta zvarrisë liberalizimin e vizave për kosovarët, qytetarët po ankohen se së fundmi edh
Benzema u dha fitoren, por çfarë deklarojnë shokët e skuadrës Pas fitores ndaj Celta-s, Real Madrid ka mposhtur edhe Huesca me rezultatin 3-2. Pas ndeshjes, ky ka qenë reagimi i dy l
“Kemi kaluar shumë vështirësi”, Ermali tregon lidhjen me Amin Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Çifti j