999 rezultate për

veshjeve

Washington Post: Zbërthimi i marrëveshjeve të "paqes" nga Trump E përditshmja prestigjioze amerikane Washington Post ka publikuar një artikull analitik për marrëveshjet e fundit të udh
Ndalohen tetë persona lidhur me vrasjen në Lipjan Prokuroria në Prishtinë ka ndaluar tetë persona, të përfshirë në rastin e vrasjes në Hallaq të Lipjanit, është bërë e di
Osmani e bindur: Brenda vitit do të kemi Qeveri të re Në Kuvend po diskutohet për votimin e tri marrëveshjeve ndërkombëtare që kërkojnë dy të tretat e votave të deputetëve.
Përplasje në Kuvend mes PDK-së dhe LDK-së për votimin e marrëveshjeve ndërkombëtare Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), janë përplasur në lidhje m
3 gabimet e përditshme që bëni pa kuptuar kur lani rrobat me lavatriçe Lavatriçja është një ndër pajisjet më të rëndësishme elektroshtëpiake që padiskutim ka ndryshuar jetën e shumë njerëzve
Në karantinë natë e ditë me pizhama, por cilat janë modelet trend të veshjeve të gjumit (FOTO LAJM) Sa i përket veshjes këtë muaj izolimi, për shumicën prej nesh nuk ka patur shumë ndryshim nëse është natë, apo ditë pasi
Conte firmos dekretin, zbulohet deri kur do të izolohet Italia Bllokimi i aktiviteteve tregtare dhe prodhuese në Itali do të shtyhet deri më 3 maj. Kryeministri italian, Giuseppe Cont
Me këto 5 super kombinime ngjyrash do të dukesh gjithmonë e pasur (FOTO LAJM) Vetë ndjesia që po afron pranvera, na zgjon dëshirën për blerje të reja! Nëse ka një periudhë më të mirë për të eksperim
Haradinaj kritikon Kurtin për deklaratat e marrëveshjeve në Munih Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka kritikuar qëndrimin e kryeministrit aktual Albin Kurti, lidhur me mar
Kurti: Nënshkrimi i dy marrëveshjeve me Serbinë është bërë pa autorizimin e qeverisë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka deklaruar se firmosja e marrëveshjes së sotme mes Kosovës dhe Sebisë për hekurudhë
Kosova e Serbia do të lëvizin drejt marrëveshjeve të reja, deklaratat e Thaçit dhe Vuçiç Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të enjten se i dërguari i posaçëm i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richa
Ngjyrat e veshjeve tregojnë karakterin dhe personalitetin tuaj, çfarë thotë garderoba për ju Ngjyra blu: Ju me të vërtetë nuk mund të gaboni kur vishni blu. Në vitin 2013, nga CareerBuilder zbuluan se bluja ishte
6 trendet e veshjeve për këtë vit për ti lënë të gjithë me kokën pas (FOTO LAJM) Mund të jetë e vështirë t’i thuash lamtumirë vitit 2029, kjo sepse solli trendë realisht të bukura në fushën e modës.
Nënshkrim i Marrëveshjeve për projektin "Stacioni i pastrimit për ujërat e zeza në Shkup" Në Ministrinë e Financave sot do të nënshkruhen Marrëveshje për projektin “Stacionet e pastrimit për ujërat e zeza në Sh
Pas sherrit të bujshëm, këngëtarët e dashur për publikun i japin fund mosmarrveshjeve (FOTO LAJM) Ata janë dyshja më e njohur e muzikës popullore e që me këngët e tyre kanë arritur sukses ndër vite. Bëhet fjalë për Shy
Beyonce u rikthye dhe të gjithë "lanë kokën" pas veshjeve të saj! (FOTO LAJM) U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti me daljet e fund
Ngjyrat e veshjeve tregojnë karakterin dhe personalitetin tuaj, çfarë thotë garderoba për ju Ngjyra blu: Ju me të vërtetë nuk mund të gaboni kur vishni blu. Në vitin 2013, nga CareerBuilder zbuluan se bluja ishte
Rama nis "hakmarrjen" pas disfatës me BE: Një plan i ri me Kosovën Sot Rama paralajmëroi se pas refuzimit të përsëritur nga Brukseli, ka një plan të ri me Kosovën, por u kursye të japë sh
6 veshje Instagram-i që do të doni t'i vishni gjithë tetorin (FOTO LAJM) jeshta është stina ideale për të shpalosur gjithë idetë që duam t'i shprehim përmes veshjeve. Pulovrat e rehatshme, xhak
Si e refuzoi kompania gjigante e veshjeve Liverpoolin në vitin 2012 Mediat angleze kanë zbuluar se marka e njohur e Adidas kishte refuzuar mundësinë e zgjatjes së kontratës me Liverpoolin