E FUNDIT/ Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri
999 rezultate për

veshjet

7 truke për të pasur gjithnjë garderobë perfekte Shpesh herë, siç kanë thënë edhe të parët, më mirë të dish se sa të kesh! Kjo nuk është e vërtetë gjithmonë, ama në rast
Tha se mungonin veshjet mbrojtëse, shkarkohet mjeku i Urgjencës së QSUT Mjeku i Urgjencës së QSUT-së, Ilir Allkja që tha se mungojnë mjetet dhe veshjet mbrojtëse për stafin mjekësor është shka
Pasi të dilni nga shtëpitë, këto janë 5 veshjet që do ju duhen për të kapur ritmin e modës (FOTO LAJM) Këto ditë në shtëpi me siguri do t'ju largojnë pak nga look-u i kuruar i përditshmërisë. Por duke shpresuar se shumë
Stafi i autoambulancave po transporton një pacient me COVID-19 pa veshjet mbrojtëse? (VIDEO) Demokrati Bardh Spahia ka denoncuar transportimin e një pacienti të prekur me koronavirus nga stafi i ambulancave, sipas
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Gjithmonë shkakton debat, veshjet më të famshme të Melanisë (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Dy marrëveshjet me Serbinë, Kurti: Kam rezerva, nuk isha negociator Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, është shprehur se ka rezer
Haradinaj kritikon Kurtin për deklaratat e marrëveshjeve në Munih Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka kritikuar qëndrimin e kryeministrit aktual Albin Kurti, lidhur me mar
Marrëveshjet për hekurudhat dhe autostradat me Serbinë, flet Vjosa Osmani Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani nuk ka informacione të detajuara sa i përket marrëveshjes për hekurudhat të nënshkrua
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Grenell i fal gjithë meritat: Marrëveshjet u arritën falë direktivave të Presidentit Trump Përmes një reagimi në Tëitter , ambasada amerikane në Berlin, ka thënë se marrëveshje për linjën ajrore, hekurudhore dhe
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K
Njëra veshje më joshëse se tjetra, si shkëlqeu Luana në të gjithë sezonin (FOTO LAJM) Këtë të shtunë është mbyllur edhe sezoni i 3 i "Shiko Kush Luan" duke u klasifikuar si një ndër emisionet më të shikuara
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
Adelina Tahiri nuk kursehet, ky është çmimi i kripur i kostumit të saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po jeton si në përralla. Tashmë dihet se Adelina Tahiri bën jetë të shtrenjtë. Ajo shpenzon shumë p
"Na mblodhi eventi", VIP-at shqiptarë shkëlqejnë me veshjet luksoze (FOTO LAJM) Eventet në shqipëri po kthehen çdo dditë e më shumë në ngjarje të rëndësishme, e sidomos për VIP-at. Vetëm para pak d
Sezoni i 3-të i "Shiko Kush Luan", si shkëlqeu Luana me veshjet e veçanta (FOTO LAJM) Këtë të shtunë është mbyllur edhe sezoni i 3 i "Shiko Kush Luan" duke u klasifikuar si një ndër emisionet më të shikuara
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte