999 rezultate për

veshjen

Pushime luksoze në Zvicër, shpenzimet e "çmendura" të Nora Istrefit për veshjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ndodhet së fundmi në Zvicër, ku po kalon disa ditë të mira pushimi. Si gjithmonë, ajo n
A është rastësi? "The Simpsons" parashikoi veshjen e Kamala Harris ditën e inagurimit Çdo ngjarje që ndodh më shumë binden përdoruesit e rrejteve sociale që “The Simpsons” kanë parashikuar që Kamala Harris
Murrizi zbulon marrëveshjen e arritur me Pfizer: Kaq kushton një vaksinë! Kryetari i Partisë Lëvizja Demokratike Shqiptare, Myslim Murrizi, përmes një interviste, ka zbuluar detajet e marrëveshj
Kuvendi miraton marrëveshjen midis qeverisë dhe Pfizer për vaksinën anti-Covid Me 94 vota pro, është miratuar marrëveshja midis qeverisë dhe kompanisë Pfizer, për vaksinat anti-covid që do të vijnë n
Rama zbulon marrëveshjen e Shqipërisë për vaksinimin anti-covid: Sasia, çmimi dhe kompania! "Do të ishte e nxituar dhe e gabuar që të kontraktonim menjëherë të gjithë sasinë e nevojshme të vaksinave, duke pasur p
Më në fund sulmuesi i Napolit arrrin marrëveshjen me Marseille Arkadiusz Milik ka arritur marrëveshje personale me Marseille dhe pritet të transferohet gjatë javës në "Velodrome".
Pas bisedimeve të fundit, Milani arrin marrëveshjen me Mandzukic Skuadra AC Milan. ka arritur marrëveshje me Mario Mandzukic, dhe zyrtarizimi do të bëhet ditët e ardhshme. Sipas "Cal
Do t'ju ndryshojnë komplet veshjen, pulovrat që ju duhen këtë dimër (FOTO LAJM) Rregulli numër 1 për veshjet e dimrit? Mos nënvlerësoni kurrë fuqinë e një pulovre për të transformuar komplet veshj
Juventunsi arrinë marrëveshjen me Genoan për talentin Rovella Juventusi mendon për të tashmen por edhe për të ardhmen. Bardhezinjtë kanë bërë një goditje në merkato përsa i përket pr
Veshjen 65 mijë dollarëshe të Kylie Jenner mund ta gjeni për 2000 lekë në treg Kylie Jenner fillimisht bëri një blerje prej 36.5 milionë dollarësh gjatë karantinës. Kylie e shpenzoi këtë shumë për re
"I papranueshëm diferencimi i BE-së për Ballkanin", Rama tregon marrëveshjen për vaksinën Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjete sociale ku ka njoftuar se Shqipëria ka dakordësuar marrëveshjen me ko
Interi arrin marrëveshjen me Cagliarin për huazimin e Nainggolan Interi ka arritur marrëveshje që të dërgojë mesfushorin Radja Nainggolan sërish të Cagliari në formë huazimi. Belgu n
Rrjeti emocionohet: Nicky Minaj dhe Oriola Marashi bëjnë xing me veshjen nga stilistët shqiptarë Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me fotot e publikuara në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.
Super Krishtlindjet në shtëpinë e Ronaldos, Georgina habit me veshjen (FOTO LAJM) Georgina, partnerja e Cristiano Ronaldos ka lënë mënjanë veshjet super seksi me të cilat shfaqet zakonisht dhe me rastin
E kritikuan për veshjen, këngëtarja nuk mban më: Shihemi në gjyq! (FOTO LAJM) Xhesika Polo është vendosur në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të veshjes së saj në Festivalin e Këngës. Këngëta
Pas 87 vitesh, Shqipëria dhe SHBA nënshkruajnë marrëveshjen e rëndësishme Një marrëveshje dypalëshe për ektradimin e personave që dyshohet për vepra të ndryshme penale është firmosur ditën e sot
Shifra marramendëse, Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen në klipin e ri (FOTO LAJM) Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë bashkuar sërish dhe kanë
Zaev: Bullgaria me veton shkel Marrëveshjen e Fqinjësisë së Mirë, qëndrimet e tyre janë ofenduese për ne Kryeministri i vendit Zoran Zaev përmes një deklarate ka shprehur zhgënjimin e tij lidhur me veton bullgare. Sipas Z
Barcelona arrin marrëveshjen për uljen e pagave, kursen 122 milionë euro Pas disa ditësh negociata mes drejtuesve të Barcelonës dhe një grupi përfaqësues tē futbollistëve, klubi katalan ka
Hoti: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për vizitat e zyrtarëve serbë në Kosovë Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se informacionet për arritjen e një marrëveshjeje në mirëkuptim, midis Republikës së