999 rezultate për

veshje

Basha tregon arsyet pse s'do ketë marrëveshje me Ramën Kreu i partisë demokratike Lulzim Basha ka dhënë një intervistë për median italiane Rai News ku ka folur për protestat e
Interi arrin marrëveshjen me Ivan Rakitic? Ivan Rakitic është pajtuar t’i bashkohet Interit në verë, për shkak se e ardhmja e tij në Barcelonë është e pasigurt.
Trump, mirëpret Maqedoninë si aleati i 30-të në NATO Presindenti i Shteteve Të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeminstrit të Maqedonisë Zoran Za
Kurti-Thaçit: As dëshmorët në varre po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokën Për fazën finale të dialogut dhe marrëveshjen historike me Serbinë në një tryezë të përbashkët kanë diskutuar presidenti
Luana kopjon veshjen e Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari pak ditë më parë festoi ditëlindjen e vajzës së sajë ku publikoi fotografi të shumta
Walker: Po thonë, ka një marrëveshje mes Thaçit dhe Vuçiqit Diplomati amerikan, William Walker, ka komentuar lidhur me marrëveshjen finale gjithëpërfshirëse me Serbinë duke thënë s
Mogherini e prerë: S'ka dialog pa u hequr taksa Shefja e politikës së Jashtme e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, tha të hënën se nuk do të thërrasë raund të ri b
Shifër e "çmendur", sa kushtojnë rrobat e Loredanës (FOTO LAJM) Loredana, është shëqndërruar në një nga këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar por jo vetëm, pasi ajo po korr
LSDM arrin marrëveshje për president konsensual Partia e LSDM-së e cila është në pushtet dhe partnerët e koalicionit arritën marrëveshje në takimin e sontëm për një kan
May u dërgon letër deputetëve, të dalim me marrëveshje nga BE Kryeministrja e Britanisë së Madhe, Theresa May, ka kërkuar edhe një herë tjetër nga deputetët e Partisë Konsvervatore,
Zaev dhe Cipras rrëmbejnë çmimin e parë pas marrëveshjes Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe të Greqisë, Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras, mbrëmë në Munih e kanë
Haradinaj: Këtë vit përmbyllim marrëveshjen me Serbinë Qeveria e vendit ka mbajtur një mbledhje solemne për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Kryeministri i ven
Barcelona arrin marëveshje me yllin e PSG-së Sipas "Le Parisien" Adrien Rabiot në fund të sezonit do të transferohet te Barcelona, shkruan Albeu.com. Mesfushori f
Haradinaj: Vetëm Berlini është i drejtë me Kosovën Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili është duke marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Berlin të Gjermanisë
Juventus nuk heq dorë nga ylli i Ajax Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i Ajax Matthijs de Light teksa po shqyrton mundësinë e futjes në marëveshje me Aja
Trumpi çmend serbët, edhe në urim përmend njohjen e Kosovës Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç me rastin e Ditës së Shtetësisë së Republikës ka marrë urime nga shumë lider edhe
Platforma e dialogut, kërkohet Tribunal për kriminelët serbë Platformën për dialogun me Serbinë, të cilën e ka përgatitur ekipi negociator dhe që sot do t’i dërgohet Kuvendit. Në kë
Kriza ekonomike prek dhe Del Pieron, bashkëshortja e tij mbyll dyqanin e veshjeve (FOTO LAJM) Kriza ekonomike nuk ka kursyer as ish-kapitenin e Juventusit, Alex Del Piero. Nje dyqan i veshjeve në Torino në pr
"Trump dhe Putin parashikojnë luftë", si po e përdor Vuçiçi propagandën për Kosovën Që Shtetet e Bashkuara e kanë marrë seriozisht realizimin e qëllimit të tyre për arritjen e një marrëveshjeje Kosovë-Ser
Dy shqiptare mes të veshurve më bukur në Grammy 2019 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur edicioni i 61-të i Çmimeve “Grammy” në Qendrën Staples në Los Angeles. Duhet thënë