999 rezultate për

veshja

Arrihet marrëveshja me FSHF, Reja edhe për 4 vite në krye të kuqezinjve Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontra
"Jo vetëm shoqet", Bora Zemani nxjerr zbuluar vëllezërit Veshja (FOTO LAJM) Shoqja për shoqen mund të bëjë super foto dhe për këtë kemi shembuj me shumicë! Por edhe djemtë i bëjnë foto njëri-tj
Ish-zyrtari i lartë i DASH: Marrëveshja Kosovë-Serbi ekziston Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit dhe analisti James Hooper, tha se një mar
Ish-zyrtari amerikan: Marrëveshja Kosovë-Serbi është arritur Ish-zyrtari i Departamentit amerikan të Shtetit dhe analisti James Hooper, tha se një marrëveshje Kosovë-Serbi ekziston,
Kollare me lule dhe çorape plot ngjyra, çfarë mendon stilisti për veshjet e Edi Ramës (FOTO LAJM) Stilisti i njohur Joni Peçi i ka kthyer përgjigje pyetjes sesi vishet kryeministri Edi Rama. Stilisti ka thënë se pa
Duket kaq e thjeshtë, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
Arrihet marrëveshja me arsimtarët, nga janari do t’u rriten rrogat Ministria e Arsimit dhe SASHK-ut kanë arritur marrëveshje për rritje të pagave prej 10% duke filluar nga 1 janari i viti
Të martën nënshkruhet marrëveshja për qeverinë e re Të martën, Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës do ta nënshkruajnë marrëveshjen për formimin e Qeverisë s
Hoti: Brenda 2-3 ditëve formalizohet marrëveshja politike LVV-LDK (VIDEO) Ka përfunduar takimi i gjashtë i LDK-së dhe LVV-së. Avdullah Hoti nga LDK ka thënë para medieve se ky ishte takimi i
A u arrit marrëveshja për rrogat e arsimtarëve, çfarë u vendos? Gjatë ditës së nesërme pritet të kumtohet Marrëveshja mes Sindikatës së Arsimit dhe Shkencës (SASHK) dhe Ministrisë së A
Më në fund arrihet marrëveshja mes Interi dhe Flamengon për Gabigol Vazhdon telenovela e "Gabigol". Sulmuesi brazilian, i cili aktualisht luan i huazuar te Flamanego nga Interi, është një
Veshja e Loredanës në MTV EMA tërheq vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Seville të Spanjës, ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Europe Music Awards. Këtë vit ishin
Marrëveshja: Të burgosurit shqiptarë në Itali do të transferohen në Shqipëri Të burgosurit shqiptarë që vuajnë dënimin në Itali do të transferohen në Shqipëri. Kjo është marrëveshja e arritur so
Marrëveshja e Prespës përplas Zaevin me Mickovskin Fjala ‘pjesë e ngrirë’ është shumë e rëndë, por qëllimi ynë është të sqarojmë se çfarë do të thotë Marrëveshja e Prespës
Vuçiç i "shtrin" dorën Kurtit, tregon a është marrëveshja me Prishtinën njohje e pavarësisë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka folur sot rreth arritjes së mundshme të një kompromisi me Kosovën dhe pasojat
Rita Orën e tradhton veshja, tregon të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo nuk heziton asnjëherë që të eksperimentojë veshjet e saj. Pamja e fundit të Rita Orës tregojnë aksidentalisht të
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
DW: Parlamenti britanik shtyu votimin për Brexit, marrëveshja e re në tehun e thikës Dhoma e Ulët vendosi të shtunën shtyrjen e votimit të marrëveshjes që kryeministri, Boris Johnson arriti të enjten në sa
Veshja që Luana ka zgjedhur për mbrëmjen e sotme do t'ju le thjesht pa fjalë (VIDEO) O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana Vjollca sot do të na ndriçojë ekranin dhe të gjithë do të mahnitemi pas saj.
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg