999 rezultate për

veshi

Veshi 8 palë pantallona njëra mbi tjetrën, donte t'i vidhte (VIDEO) Një grua ka tentuar të vjedhë 8 palë pantallona duke i veshur të gjitha në të njëjtën kohë, së bashku me të vetat. Aj
Dyjavëshi i fundit i nëntorit do të tronditë çiftet, bëhuni gati Dashi: Çiftet e konsoliduara prej kohësh tani mund të mendojnë edhe për një fëmijë apo për të ndryshuar shtëpi, gjëra që
Dëmet që shkaktojnë kunjat e veshëve Nëse mendoni se shkopinjtë e pambukut janë mënyra më e shpejtë dhe e dobishme për të pastruar veshët tuaj, e keni gabim.
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Kujtim Gjuzi i përvishet Ruçit: Gabimi i Berishës, që nuk të veshi me fustan Pas Rudina Hajdarit që denoncoi një kërcënim që i kishin bërë në zyrën e saj në Kryesinë e Kuvendit dhe paralajmërimit t
Kjo është pika kyçe e veshit ku mund të largoni stresin Një doktor i shkencave mjekësore dhe psikiatër, Mark Sandomirsky, u rekomandon pacientëve të tij një teknikë që lehtëson
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Pak muaj pas humbjes së bashkëshortit, Luiza Xhuvani rikthehet në skenë Pak muaj pas humbjes së njeriut të saj të shtrenjtë, bashkëshortin, Gjergj Xhuvani, Luiza Xhuvani do të rikthehet sërish
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në dimër (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje, në ato ra
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk jan
Sfida e radhës mes motrave, kush e veshi më bukur të kuqen (FOTO LAJM) Marina dhe Luana edhe këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel
Pamje të rënda: Veterineri i pret veshin qenit pa anestezi në mes të rrugës (VIDEO) Kujdesi veterinar ndaj kafshëve është një proces shumë i rëndësishëm për të gjithë kafshëdashësit. Trajtimi i tyre bëhet
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
5 modelet e këpucëve që po i veshin të gjithë në Milano, Paris dhe NY (FOTO LAJM) Pasi skanuam të gjitha risitë në Javët e Modës në Milano, Paris apo New York, kemi dalë në konkluzionin se këtë sezon do
28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM) Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.c
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk ja
Rama: Mos ua vini veshin të dalëve nga mendja, t'i rikthehemi jetës normale Kreu i qeverisë, Edi Rama ka dhënë një tjetër mesazh për shqiptarët lidhur me situatën e tensionuar në vend të shkaktuar
Meghan e ekzagjeron: Kaq kushton fustani Valentino që veshi sot (FOTO LAJM) Meghan Markle është kritikuar shpesh për veshjet e saj gjatë daljeve publike për shkak të çmimit të tyre të lartë. N