999 rezultate për

veshet

Çfarë të bëni në kushte shtëpie kur ju bllokohen dhe dhembin veshët Nëse i ndjeni veshët të bllokuar dhe keni dhimbje, shkaqet mund të jenë disa: Dylli i tepërt Akumulimi i ujit në k
Si të pastroni veshët nga dylli me këto hapa të thjeshtë dhe natyralë Dylli që akumulohet në vesh shërben si një lubrifikant natyral por edhe për të mbrojtur veshin nga mikro organizmat që s
Zbulohet pse Salah i festoi në atë mënyrë golat ndaj Leeds Ylli egjipitian i Liverpoolit, Mo Salah mbrëmë shënoi hat-trick ndaj Leeds në ndeshjen e parë të Premierligës. Skuadr
Çfarë tregojnë pjesët e trupit për karakterin tuaj? A e dini se pjesë të trupit tonë mund të zbulojnë shumë për ne? Nëse doni të zbuloni disa gjëra në lidhje me një pers
Si të bëni nëse ju bllokohen veshët? Kur tingujt ju vijnë të dobta dhe te fryni ose te hapni gojen nuk mjafton, cfare te bejme ? Ja disa kura natyrale per te
Shpëtimi i jetës: Metoda natyrale që pastron veshët e bllokuar nga dylli Dylli i veshit është një pjesë e dobishme dhe e natyrshme e mbrojtjes së trupit tuaj. Pastron, lubrifikon dhe mbron kana
Kurti: Sytë e veshët i kemi atje, Kosova përjeton dridhjen e Shqipërisë Albin Kurti ka reaguar pas tërmetit në Shqipëri. Kandidati për kryeministër të Kosovës ka thënë se mendjen, sytë e ve
Pamje të rënda: Veterineri i pret veshin qenit pa anestezi në mes të rrugës (VIDEO) Kujdesi veterinar ndaj kafshëve është një proces shumë i rëndësishëm për të gjithë kafshëdashësit. Trajtimi i tyre bëhet
I nxorri sytë dhe i preu veshët motrës së saj, del videoja para vrasjes mizore (VIDEO) Ka bërë bujë në të gjithë botën rasti makabër kur një vajzë ka vrarë motrën e saj më të vogël që ishte modele për shkak
Çfarë s'na dëgjojnë veshët, binjakë me baballarë të ndryshëm ekzistojnë Janë raste të rralla, kjo për edhe për faktin se lindjet e binjakëve janë të rralla, tradhtia e ul akoma edhe më shumë g
As veshët as kërthiza, kjo pjesë e trupit është trendi i momentit për një piercing (FOTO LAJM) Nëse jeni një vajzë që ndiqni tendencat më të fundit të modës, por edhe të aksesorëve me siguri ky artikull do t'ju inte
Mënyrat më efektive për të hequr dyllin e tepërt pa dëmtuar veshët Dylli i veshit është sistemi natyror i mbrojtjes së trupit për të mbajtur pluhurin, papastërtitë dhe bakteret jashtë kan
Mos i pastroni kurrë veshët me shtupë pambuku, asnjëherë Një burrë në Mbretëri të Bashkuar për pak humbi dëgjimin, pasi pastroi veshët me shtupë pambuku, duke përfunduar kështu
Si të mbrojmë veshët nga uji në plazh E kush është ai apo ajo që nuk e ka provuar ndjesinë e ujit në njërin apo në të dy veshët pas bërjes së një dushi apo la
Kujdes me çfarë pastroni veshët, ja çfarë i ndodhi këtij 31-vjeçari Një djalë i ri rrezikoi që të humbte jetën, si pasojë e një infeksioni të rëndë të shkaktuar nga shkopinjtë me pambuk që
Zeka-Halitit: Ku po t’i han dreqi veshët Deputeti Milaim Zeka në fjalën e tij në Kuvendin e Kosovës, ka thënë se presidenti Thaçi kurrë nuk do ta zhbllokojë situ
I preu veshët kunatit dhe plagosi mikun e shpisë, si nisi dhe u mbyll me një viktimë sherri në Dibër 40 vjeçari Adriatik Jella mbeti i vrarë gjatë mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e vjehrrit të tij pasi u godit prej të afë
DETAJE/ I preu veshët kunatit më pas vjehrri e vrau, si degradoi ngjarja në Dibër Një ngjarje e rëndë është raportuar sot në Dibër me pasojë vdekjen e një personi. Viktima mësohet se është vrarë b
Nxënvsit heronj mbrojnë mësuesin (VIDEO) Një mësues i vjetër është sulmuar nga një nxënës agresiv, të cilit s'i kishte pëlqyer pse mësuesi ia kishte hequr kufjet
Alketa rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më shanin llapushe Alketa Vejsiu ka treguar si rrallëherë si e tallnin kur ishte e vogël. “Ti je veshllapushe” ka qenë shprehja që Alket