999 rezultate për

veshe

Paris Hilton tregon me lot në sy: Dy të panjohur më rrëmbyen natën dhe më zhveshën Me një zë të dridhur dhe lot që i rridhnin në fytyrë, trashëgimtarja 39-vjeçare e perandorisë “Hilton” në botë, dëshmoi
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
Të gjithë "sy e veshë", pse Kim dhe Kanye po qëndrojnë në heshtje për divorcin (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë kësaj kohe. Është raportuar se ata të dy i
Çfarë të bëni në kushte shtëpie kur ju bllokohen dhe dhembin veshët Nëse i ndjeni veshët të bllokuar dhe keni dhimbje, shkaqet mund të jenë disa: Dylli i tepërt Akumulimi i ujit në k
Si të pastroni veshët nga dylli me këto hapa të thjeshtë dhe natyralë Dylli që akumulohet në vesh shërben si një lubrifikant natyral por edhe për të mbrojtur veshin nga mikro organizmat që s
Elgiti nuk i ka qejf dasmat, por Klea po planifikon të veshë fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Klea Huta e ftuar në emisionin radiofonik “Pardon My French”, tregoi se ka në plan të bëjë një dasmë shpejti, pavarësish
Nata e parë e Festivalit të 59 të Këngës, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Pavarësisht kushteve të pandemisë, mbrëmjen e djeshme nis edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës, ku njëzet e pesë kri
5 viktima, mesazhet prekëse për dentistin që humbi jetën me vajzën e tij 9 javëshe në aksidentin tragjik Pak ditë më parë, qyteti gjerman i Trier u trondit nga një aksident që i mori jetën 5 këmbësorëve dhe plagosi disa të tj
Arsyeja e pabesueshme pse Mariah Carey nuk vendos buzëkuq të kuq për Krishtlindje Mariah Carey dhe George Michael janë dy nga artistët që e kanë emrin e tyre shumë të lidhur me Krishtlindjet. “Christmas
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM) Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale. Artistja, e cila numëron mbi një milion nd
Për një palë çizme të reja, nëna vendos në shitje beben 1-javëshe për €3,000 (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm 25-vjec, është vënë në pranga pasi ka tentuar të shese foshnjen e saj vetëm 1 javëshe. Luiza Ga
Ëndrra e Atl Madrid, të veshë sërish Messin me fanellën bardhekuqe dhe partner me Suarez Lionel Messi ka edhe një vit kontratë me Barcelonën dhe nëse nuk ka ndonjë ndryshim gjatë sezonit, argjentinasi në verën
Gjithë sy e veshë, Scott Disick i komenton Sofia-s pas ndarjes (FOTO LAJM) Scott Disick dhe Sofia Richie i dhanë sërish fund lidhjes së tyre të gjatë të dashurisë dhe ende nuk dihet nëse këtë her
"Emmy Awards" u mbajt nga shtëpia, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Ceremonia e çmimeve Emmy dukej shumë ndryshe këtë vit ndërsa të nominuarit vendosën kamera në shtëpitë e tyre për të mar
Zbulohet pse Salah i festoi në atë mënyrë golat ndaj Leeds Ylli egjipitian i Liverpoolit, Mo Salah mbrëmë shënoi hat-trick ndaj Leeds në ndeshjen e parë të Premierligës. Skuadr
Kryemadhi gati të "përveshë mëngët" në zgjedhjet e ardhshme: Do t'a thyej në mes Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi mbrëmjen e sotme ka folur në lidhje me listat e kandidatëve të partisë që ajo drejton.
Çfarë tregojnë pjesët e trupit për karakterin tuaj? A e dini se pjesë të trupit tonë mund të zbulojnë shumë për ne? Nëse doni të zbuloni disa gjëra në lidhje me një pers
Këto janë fanellat e dyta që Juventus do të veshë për sezonin 2020/21 Klubi italian, Juventusi kanë zbuluar fanellën e tyre të dytë apo atë mysafire për sezonin 2020-21. Fanellat u zbulua