999 rezultate për

veshĂt

Roveshatë nga 20 metra, në Brazil shënohet gol për kartolinë (VIDEO) Juventude ka fituar mbrëmë me përmbysje në ndeshjen e Serie B në Brazil. Ponte Preda kishte shënuar e para me Barreto në
Ibra i mahnitshëm! Shënon me roveshatë për MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk rresht së befasuari. Suedezi na ka mësuar me shënimin e golave të jashtëzakonshëm në karrierën e
Perla e radhës vjen nga Portugalia, shënohet super gol me roveshatë (VIDEO) Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, të golin më të bukur të vitit. Perl
Roveshatë nga Valero, Interi shumë afër golit Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Një aksion i dyshimtë që duke
Ronaldo tentoi të shënojë me roveshatë, por dështoi plotësisht (VIDEO) Cristiano Ronaldo u përpoq ta shënojë golin e tij të parë për Juventusin në mënyrë spektakolare në ndeshjen kundër Parmë
Berisha kopjon golin me roveshatë të Ronaldos dhe dërgon ekipin e tij në gjysmëfinale (VIDEO) Një gol i Besart Berishës në minutën e 89'-të të çerekfinales me Melburne Victory dhe Adelaides, bëri që ekipi i shqipta
Ronaldo nuk ndalet, shënon përsëri gol me roveshatë në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo kohët e fundit është duke praktikuar goditjet me roveshatë. Duket se goli i mrekullueshëm që bëri m
Roveshata e Ronaldos kthehet në modë, gazetari thyen këmbën duke e imituar (VIDEO) Roveshata e Cristiano Ronaldo kundër Juventusit po kthehet në një modë. Të gjithë futbolldashësit duan që ta provojnë dh
Si babai, ashtu edhe i biri! Cristiano Jr kopjon roveshatën e Ronaldos (FOTO LAJM) Para ndeshjes në “Santiago Bernabeu”, ku Real Madridi barazoi 1-1 me Atletico Madridin, në fushë zbriti djali i Ronaldos
Ivan Rakitic përgëzon Ronaldon për golin që shënoi me roveshatë ndaj Juves Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç ka përgëzuar Cristiano Ronaldon për golin e tij të shënuar me roveshatë kundër Juv
"Ronaldo shënoi një gol fantastik" Sergio Garcia ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për golin me roveshatë në fitoren 3-0 të Real Madridit kundër Juventusit.
Kjo është perla e Murillos që po bën xhiron e botës (VIDEO) Mbrojtësi kolumbian i Interit, Murillo ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për zikaltrit në ndeshjen e vlefshme për Ku
Portieri shënon gol të çmendur me roveshat në minutën e 6-të shtesë (VIDEO) Një gol spektakolar është shënuar në Afrikën e Jugut. Në ndeshjen Baroka-Pirates portieri i skuadrës vendëse, ka shënuar
Goli më i bukur në histori me roveshatë? (VIDEO) Një futbollist anonim nga Kili ka shënuar atë që shumë mirë mund të jetë goli më i bukur me roveshatë që është shënuar n
Çmenduria e portierit, roveshatë në portën e tij (VIDEO) Një roveshatë e paharrueshme ajo e Mohammad Shatnawi, portier i Al Faisaly në kampionatin jordanez të futbollit. Në
Asist i portierit, roveshata është spektakolare (VIDEO) Mund të quhet edhe çmenduri të transformosh një asist të portierit në një gol me roveshatë. Derbi ekuadorian mes Deporti
Alonso ngrihet në qiell, roveshata është perfekte (VIDEO) Ivan Alonso vendos ndeshjen e divizionit të parë uruguajan kundër Rentistas falë një dopiete. Por goli i dytë do të mbet
Southampton, roveshata fantastike e Pelle (VIDEO) Është Graziano Pelle italiani që po shkëlqen më shumë në Premier League. Bomberi i Southampton ishte vendimtar në sfidën
Roveshatë spektakolare nga këndi, çmenden tifozët (VIDEO) Në Irlandë nuk gjen stadiume të mëdhenj dhe me histori si në pjesë të tjera të Europës, por numri dhe entuziasmi i tifoz
Roveshatë mjeshtërore, gol kryevepër (VIDEO) Leo Jaime, sulmues i Bragantino, skuadër që militon në Serie B braziliane, ka qënë autor i një supergoli në ndeshjen kun