999 rezultate për

vesh

Vllaznia e mbaruar? Eni Imami "u tërheq veshin" rivalëve me këtë mesazh Vllaznia ende kryeson kampionatin, por rivalët si Laçi, Teuta dhe Partizani janë afruar ndjeshëm. Gara për titullin kamp
Pranverë me mot të lëkundur: 7 veshje që do i shihni kudo këtë sezon (FOTO LAJM) Pasi në disa qytete të Shqipërisë si Tirana, ra borë, motin e pasoi një ndryshim krejt tjetër dhe tani duket se jemi fik
E mori në parti, Rama-Bozos: Na e shkul veshin me kujdes, mos na e këpusësh! Ditën e sotme inxhinierja Luljeta Bozo i është bashkuar Partisë Socialiste me ftesë të kryeministrit Edi Rama për të qen
Sërish veshur me bluzën e Atdheut, Jasmin ngre qëllimisht dyshimet (FOTO LAJM) Ditë më parë qarkulloi një foto e Atdheut nën shoqërinë e Jasminës dhe Sarës, më të cilat ai ka pasur disa takime, ndërs
Ngjarje e rëndë në Prizen, polici plagos me armë 2 qytetarë Një polic dyshohet se ka plagosur dy qytetarë në Glloboqicë të Dragashit, pas një mosmarrëveshjeje. Ngjarja e rëndë k
Afera me arabët për portin e Durrësit pas darkës tek Nusreti, BE trondit Ramën Komisioni Europian i ka kërkuar sqarime qeverisë shqiptare pas marrëveshjes me Emiratet e Bashkuara Arabe për dhënien me
Sherr mes Sarës e Jasminës: Ti i ke marrë çunat me radhë në dhomat e zhveshjes! (VIDEO) E para gjë që u diskutua sot në studion e Përputhen në Top Channel, me rikthimin e Sarës, ishte marrëdhënia e saj tashmë
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Aleksa Peleshi janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë duke dyshuar për një lidhje romantike. Aktor
Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë Një 28-vjeçare ka rrëfyer historinë, kur ushtronte prostitucionin në një nga qendrat e masazhit në Tiranë. Në një int
Veshur me të zeza, kush është biznesmeni që eliminoi Taulant Gjikën në Vlorë Andi Jonuzaj është personi i shoqeruar në komisariatin e Policisë së Vlorës si autor i dyshuar i vrasjes së Taulant Gjik
Arrihet marrëveshja për ndeshjen e shekullit, kur do të boksojnë Joshua e Fury? Meçi i shumëpritur nga miliona tifozë të boksit, Anthony Joshua – Tyson Fury po bëhet realitet. Përballja e gjigantëv
Nëse po përjetoni një periudhë të vështirë, mbani mend këto 6 gjëra Gjithmonë kushtojini vëmendje asaj që keni, në vend që të pendoheni për atë që keni humbur. E vërteta është se lumturia
E puthi dhe e zhveshi, Jasmina habit Për'puthen: Nuk jam vetëm për Andin! (FOTO LAJM) Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim. Ata u përqafuan d
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse ndë
Hector Bellerin ka marrëveshje rikthimi te Barcelona Barcelona mund të negociojë me Arsenalin për shërbimet e Hector Bellerin, nëse Joan Laporta zgjedhet president i klubit.
Meta flet për Dvoranin me tone të ashpra: Amerikanët e Edi Ramës, unë i kap për veshi! "Çdo njeri q ka shkelur Kushtetutën e Shqipërisë do të shkojë në burg. Venecian s’e kam kërkuar unë..." Duke komentua
Basha pas aleancës me Kryemadhin: Këto nuk janë premtime boshe si ato të Ramës Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas firmosjes së marrëveshjes me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin.
Në super formë, Zaimina vesh fusatnin pa të brendshme dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja brune nuk ka tërhequr vëmendje
Me dorën në zemër dhe himnin kombëtar, Basha firmos marrëveshje me Kryemadhin Është zbardhur marrëveshja që u firmos pak çaste më parë nga kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kry
Me lista të ndara, PD dhe LSI firmosin sot marrëveshjen për koalicion Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim firmosin sot marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prilli