999 rezultate për

veseli

Oltion Veseli mohon të ketë lidhje me grabitjen në Rinas Sot është zhvilluar seanca e ballafaqimit mes Oltion Veselit dhe Alkond Bengasit, të dyshuar si të implikuar në grabitje
Veseli: Delegacioni kosovar rrëshqiti në bisedime teknike Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, deklaroi se delegacioni i Kosovës për bisedime me Serbinë ka kaluar
Gazetari i njohur në zi, humb nënën Gazetari i njohur, Baton Haxhiu, ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën. Është kryetari i PDK-së, Kadri Vesel
Aventura në Francë nuk shkoi si duhej, Veseli kthehet në Itali Aventura te skuadra e Le Mansh në Francë nuk shkoi siç duhet për Frederik Veselin, i cili tashmë është rikthyer në Itali
U infektua para pak ditësh, Veseli tregon për gjendjen e tij shëndetësore Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe deri në shërim të plotë do të qënd
Kadri Veseli konfirmon: Jam pozitiv me koronavirus! Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka konfirmuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Ves
Kadri Veseli infektohet me COVID-19? Kreu i PDK’së, Kadri Veseli ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus shkruan Express. Deri më tani Veseli nuk k
Veseli përkrah ndërtimin e xhamisë: Ta gëzojnë myslimanët e Kosovës Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka përkrahur ndërtimin e xhamisë qendrore në Prishtinë. Vesel
Veseli: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut sukses historik i shqiptarëve Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, e ka mirëpritur rezultatin zgjedhor që kanë shënuar partitë shqi
Veseli kërkoi anullimin e protestës së 9 korrikut, reagojnë veteranët UÇK-së Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar pas kërkesës së Kadri Veselit për anulimin e protestës së 9 korrikut, për s
Pandemia, Veseli kërkon anulimin e protestës së veteranëve të UÇK-së (VIDEO) Lideri i PDK-së, përmes një video adresimi u është drejtuar me një lutje të gjithë bashkëluftëtarëve dhe qytetarëve të K
Rama dhe Mustafa takohen në në Prapashticë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në vendin tonë, ka vazhduar takimet me liderët e partive
A do të dorëhiqen Thaçi dhe Veseli? Nurellari: Rastet të pakrahasueshme me Haradinajn, Specialja drejt dështimit "Një akt agresiv me prapavijë politike". Kështu i cilëson Adri Nurellari aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Ha
Meta për akuzat ndaj Thaçit e Veselit: Strategji për njollosjen e UÇK dhe dëmtimin e Kosovës Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar pas akuzave të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim T
Vendosi foton me emblemën e UÇK-së, Thaçi mesazh në shqip dhe anglisht Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale pas akuzave kundër tij nga ana e Prokur
Deklarata e plotë e Prokurorisë Speciale: Për çfarë akuzohen Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli? Zyra e Prokurorit të Specializuar ka njoftuar se ka ngritur akuza ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari
Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, Rama: Hera e parë që nuk kisha fjalë! Kryeministri Edi Rama thotë se ishte i tronditur nga akuzat e ngritura nga prokurori i Gjykatës Speciale ndaj Hashim Tha
Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit nuk mund të barazojë viktimën me kriminelin Pas aktakuzës nga Prokuroria e Specializuar ndaj presidentitHashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ka reagu
OVL e UÇK-së në mbrojtje të Thaçit e Veselit: Do kundërshtojmë Gjykatën Speciale në mënyrë demokratike Drejtues të Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës paralajmëruan me an t nj konference pë
A duhet të dorëhiqen?! Majko flet për akuzat ndaj Thaçit e Veselit Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, i ftuar ditën e sotme në “Top Talk” foli për akuzat e bëra nga Gjykata Speciale në