999 rezultate për

vesa

Vesa Luma mburret para fansave: S'ka si vjehrra ime Big Basta dhe Vesa Luma, janë më të dashuruar se kurrë ndonjëherë. Marrëdhënia e tyre fort e mirë është përcjellë edhe m
Vesa Luma me sytë drejt natyrës (FOTO LAJM) Vesa Luma është magjepsur nga bukuritë natyrore të vendit tonë, aq sa nuk ka nguruar në postojë një foto në Instagram du
Dobësohet Vesa Luma, tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vesa Luma ka vendosur të krijojë një imazh tjetër nga çfarë e kemi parë gjatë këtyre viteve. Me anë të një fotoje të pos
Ditëlindje e veçantë për Big Basta, ja urimi i Vesës Këngëtarja e suksesshme nga Prishtina, Vesa Luma, po jeton një lidhje të bukur dashurie me kantautorin Big Basta. Dy art
Pak relaks, Vesa Luma më në formë se kurrë Përpos koncerteve të shumta, Vesa Luma ka gjetur kohën që të kaloje disa orë relaksi në një pishinë. Në Instagram ajo ka
Komplimentet e artistëve në Instagram (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Luana Vjollca, përpos faktit që janë të bukura, duket se edhe janë mike mjaft të mira. Nga një foto që kën
Gazmend Paja tashmë në Instagram, bindet nga Vesa Luma (FOTO LAJM) Aktori i humorit Gazmend Paja, më në fund ka hapur edhe ai faqen zyrtare në Instagram. Duket se ai nuk e dëshironte
Tifo për të fejuarin, Vesa Luma mesazh në Instagram (FOTO LAJM) Vesa Luma, nëpërmjet Instagramit ka treguar se në këtë sezon të Festivalit "Top Fest", kënga favorite e saj është e Big
Ja kush është i preferuari i Vesa Lumës (FOTO LAJM) Për Vesa Lumën, aktori i saj i preferuar është Luan Jaha. Këngëtarja nuk ka hezituar të tregojë se kush është aktori i s
Vesa Luma, fansja e Rita Orës Vesa Luma ndihet krenare për suksesin që ka arritur Rita Ora, ndaj nuk ka nguruar që këto emocione ti ndajë me miqtë në
Vesa, foto provokuese në Facebook (FOTO LAJM) Këngëtarja nga Kosova Vesa Luma po jeton më së shumti në Tiranë, përkrah të fejuarit të saj reperit Big Basta dhe së shp
Verë e "çmendur" për Vesa Lumën Duket një verë me të vërtetë "e çmendur" përsa i përket angazhimit profesional të këngëtares Vesa Luma. Shumë pak diell
Vesa Luma nxeh fushatën: A do të fitojmë me 23 qershor? Edhe këngëtarja nga Kosova, Vesa Luma është përfshirë në fushatën elektorale të 23 qershorit. Ajo ka qenë e pranishme
Vesa i hipën kalit Vesa Luma e di shumë mirë se ku duhet të shkojë kur ka nevojë për pak adrenalinë. Dhe kjo nuk është as muzika e as Big B
Vesa-Big Basta, ja si lindi dashuria Vesa Luma, u dashurua me një djalë nga Tirana dhe kjo gjë e ka bërë që tashmë jetën ta ndaj mes kryeqytetit dhe Prishtin
Vesa Luma: U bëtë qesharak me iluminatin, besoni në Zot Kohëve të fundit më shumë se kurrë më parë, kemi pasur rastin të shohim këngëtaret tona të nxisin spekulime se janë të p
Vesa Luma nuk pëlqen veshjet e meshkujve shqiptarë Vesa Lumës nuk i pëlqen mënyra se si vishen meshkujt shqiptarë. Ajo shprehet se mehskujt shqiptarë nuk dijnë të kombinoj
Vesa Luma: Të falënderoj Zot! Këngëtarja kosovare Vesa Luma duket mjaft e kënaqur nga jeta e saj. Me sa duket, jeta është treguar bujare më të, pasi V
Paris, Vesa Luma dhe Big Basta martohen më 12.12.12 Vesa Luma dhe Big Basta kanë pritur datën “e shenjtë” dhe shumë të përfolur 12.12.2012 për ti dhënë fund beqarisë. Dhe p
Zgjidhen këngëtarët e festivalit të këngës në RTSH Në datat 20, 21 dhe 22 dhjetor rikthehet Festivali i Këngës në RTSH, edicioni i 51, ku do të konkurojnë 26 artistë. Në