999 rezultate për

vesa

Vesa Luma dhe Big Basta do bëhen me djalë (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta, janë në pritje të një djali. Këtë lajm e ka bërë publik këngëtarj
Vesa Luma: Jam shtatzënë (VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma është shtatzënë. Duket se përpos suksesit profesional, ajo do të gëzojë së shpejti pasi do të sjell
Vesa Luma bëhet nuse në shtator (FOTO) Vesa Luma dhe Big Basta kanë njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale se në muajin shtator do të kurorëzojnë në mart
Projekti më i ri nga Vesa Luma Këngëtarja e njohur Vesa Luma ka paralajmëruar se do t’i rikthehet televizionit tashmë me një projekt të ri që ka të bëj
Vesa e marrosur pas Big Basta-s Vesa Luma dhe reperi Big Basta janë më të dashuruar se kurrë. Kjo gjë është treguar nga vetë këngëtarja, e cila në profi
Ja ku po pushojnë Vesa dhe Big Basta (FOTO LAJM) Pas shumë angazhimeve, Vesa Luma ka zgjedhur që këto ditë të pushojë me reperin shqiptar Big Basta. Çifti duket se k
Vesa Luma krenare për Majlinda Kelmendin Vesa Luma, pas një statusi të dedikuar për Rita Orën, është ndalur tek sportistja Majlinda Kelmendi. Ja se çfarë ka shkr
Vesa Luma, krenare për Rita Orën Pas performancës së shkëlqyer të Rita Orës në koncertin e Krishtlindjeve të mbajtur në Washington, një urim vjen nga Ves
Vesa së shpejti me një hit Vesa Luma duket se është në përgatitjet e fundit të këngës së radhës, ndërsa nuk ka nguruar që këtë lajm ta ndajë me të
Kë po shënjestron Vesa Luma? (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma i ka provuar fansave të saj se ajo është edhe mjaft e fortë. Me një armë në dorë, ajo guxon të shti
Kanceri i gjirit, Vesa Luma: Konsultohuni me mjekun sa më herët Këngëtarja Vesa Luma, me anë të një postimi në Instagram ka apeluar për marrjen e masave sa më të hershme sa i takon kan
Ja receta e radhës nga Vesa Luma (FOTO LAJM) Vesa Luma përpos faktit që është një këngëtare e mirë, ajo është edhe një kuzhiniere mjaft e zonja. Sapo ka postuar gati
Ja si duket Vesa Luma pas plazhit (FOTO LAJM) Edhe për këngëtaren Vesa Luma kanë përfunduar pushimet. Teksa 'mburret' për ngjyrën prej çokollate që ka marrë, ajo me s
Big Basta, pushime romantike me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vesa Luma, së bashku me të fejuarin Big Basta kanë shijuar jugun e vendit për pushime, ndërsa fotot që kanë postuar në I
Big Basta hedh në det Vesa Lumën, dështon në sfidën e akullit Këngëtarja Vesa Luma nuk ka pasur fat në sfidën e saj të Ice Bucket Challenge. Pasi ka tentuar të laget me kovën me akul
Një "selfie" nga Vesa Luma Vesa Luma është këngëtarja e radhës e cila ka bërë një "selfie" teksa ndodhet në makinë. Ajo në këtë rast nuk është
Big Basta me model të ri flokësh, ja kush mendon për të Vesa Luma ka bërë shakanë e radhës, teksa ka vendosur flokët e saj biondë, mbi kokën e të fejuarit Big Basta. Në këtë
Big Basta, i marrosur pas Vesa Lumës (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Big Basta është mjaft i dashuruar me partneren Vesa Luma. Shpesh ata postojnë foto së bashku në Inst
Sportiste e lindur, Vesa Luma drejt një aventure të re (FOTO LAJM) Vesa Luma tashmë është duke eksploruar Shqipërinë, ndërsa emocionet që ajo ka përjetuar, ka dashur ti ndajë me të gjithë
Vesa Luma mburret para fansave: S'ka si vjehrra ime Big Basta dhe Vesa Luma, janë më të dashuruar se kurrë ndonjëherë. Marrëdhënia e tyre fort e mirë është përcjellë edhe m