999 rezultate për

vesa

Vesa Lumën e "mbyt" malli për Big Bastën (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar në rrjetë sociale një foto të saj dhe të reperit Big Basta. Megjithatë dedikimi kët
Këngëtarja shqiptare e pranon hapur se dikush këndon më mirë se ajo Është lindur në një familje me talent në muzikë. Prandaj, djali i Vesa Luma nuk ka si të mos e trashëgoj talentin e p
Vesa uron Big Bastën për përvjetorin e tyre të martesës Tahsmë kaë kaluar dy vjet që nga dita e kurorëzitmit të dashurisë së Vesës dhe Big Bastës në martesë. E është pikëris
Vesa Luma fjalë të ëmbla bashkëshortit për ditëlindje Këngëtari i njohur shqiptar Big Basta sot ka mbushur 31 vjeç dhe me këtë rast ka marrë një urim mjaft të veçantë nga b
Shikoni çfarë ka bërë Vesa Luma që në mëngjes (FOTOLAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma përmes rrjetit social instagram ka treguar se ka kryer një detyrim qytetar që
Vesa Luma do t'ju bëjë fansave një dhuratë në fundjavë (FOTO LAJM) Pas lindjes së djalit Lianit, me reperin Big Basta, këngëtarja Vesa Luma ka patur një pauzë të gjatë në muzikë. Por
Vesa Luma, nostalgjike për dasmë. Nxjerr foto të papublikuara më parë (FOTO LAJM Vesa Luma dhe Big Basta e kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit 2015. Sot çifti mban në krah edhe frytin e
Big Basta: Ja peripecitë që kaluam pas arrestimit me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vijon ende zhurma e krijuar në media në lidhje me arrestimin e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Vesa ka thënë më herët se kanë
Vesa Luma e pranon: Jam arrestuar me Big Bastën në Mal të Zi Vesa Luma ka surprizuar ndjekësit e saj teksa ka folur për herë të parë për arrestimin e papritur me Big Bastën në Mal t
Çifti i famshëm shqiptar përjetojnë orët e tmerrit në Itali (FOTO LAJM) Rikthimi i çiftit shumë simpatik, Vesa Luma dhe Big Basta në koncerte, pas ardhjes në jetë të djalit të tyre Lian, nuk k
Mëngjese plot dashuri për Vesa Lumën (VIDEO) Tashmë Vesa Luma i është përkushtuar me kohë të plotë rritjes së djalit, i cili pak ditë më parë bëri tre muajsh. Më
Vesa Luma paralajmëron hitin e radhës (VIDEO) Vesa Luma e cila ka pak kohë që është bërë nënë, është rikthyer fuqishëm me projekte muzikore. Përmes një postimi në
Kujt i ngjan djali, Vesa Lumës apo Big Bastës? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta duken mjaft të përkushtuar në këto ditë të para nga ardhja në jetë e vogëlushit. Në foton e
Vesa Luma dhe Big Basta bëhen prindër Vesa Luma dhe Big Basta janë bërë prindër. Lajmin e ka bërë publik Big Basta, përmes një postimi në "Facebook". "Sot
Vesa Luma surprizon me linjat (FOTO LAJM) Vesa Luma ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ndërsa vijon të ruaj
Kika i Big Brother, baba prej një viti (FOTO LAJM) Pas shumë polemikave që u shoqëruan edhe pas daljes së tij nga Big Brother, Kika ka surprizuar ndjekesit teksa ka bërë m
Vesa Luma nuk i ndahet palestrës (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Vesa Luma është dorëzuar për linjat pas shtatzënisë, gaboheni. Ajo jo vetëm ushtrohet fuqishëm, por ka n
Ja surpriza që Vesa i bën Big Bastës Pak kohë më parë, Vesa Luma pati kritika nga ndjekës të shumtë pse ajo fshehte barkun e rrumbullakosur. Por këtë herë kë
Vesa Luma: Duam një Kosovë pozitive Edhe Vesa Luma ka kujtuar ditën kur Kosova është shpallur e pavarur. Me anë të postimit të një fotoje në Instagram, ajo
Vesa Luma do bëhet me djalë (FOTO LAJM) Vesa Luma ka shuar kureshtjen e ndjekësve, ku bën me dije se do të sjellë në jetë një djalë. Këtë ajo e ka percjelle