999 rezultate për

vesa

Pse Vesa Luma zgjodhi Zelandën e Re? Prej muajsh tashmë familja e saj e vogël është shpërngulur në Zelandën e Re për një të ardhme më të mirë të djalit të vo
Si kurrë më parë, Vesa Luma shfaqet provokuese (FOTO LAJM) Prej disa muajsh çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re. Duket se Vesa po e pëlqen shumë
Vesa këndon, i vogli i saj kap menjëherë ritmin (FOTO LAJM) Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Vesa Luma vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM) Kohët e fundit Vesa Luma pothuajse është shkëputur nga muzika, por tashmë edhe kësaj shkëputjeje i ka ardhur fundi.
Sa i ëmbël, shikoni sa shumë është rritur djali i Vesa Lumës (FOTO LAJM) Vesa LumA është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Vesa Luma shijon plazhin në Zelandë të re (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më simpatikë të ekranit shqiptar të cilët prej kohësh e kanë zhvendosur jet
Kështu po e kalon fundjavën Big Basta dhe Vesa (FOTO LAJM) Reperi i njohur Big Basta ka dëshmuar se është një baba shumë i përkushtuar. Këtë më së miri keni pasur mundësi të v
Vesa kërkon falje publike pasi ofendoi Rihannë-n! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta, pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tashmë j
Vesa Luma largohet nga Shqipëria, shijon plazhin me vogëlushin e saj (FOTO LAJM) Pasi jetuan larg njëri tjetrit për afro një vit, më në funD e gjithë familja është e bashkuar. Këngëtarja Vesa Luma
Big Basta dhe Vesa më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma njihen si një çift shumë simpatik të cilët janë kujdesur shumë mirë që emri i tyre të mos përmen
Vesa Luma, do ju magjeps në imazhin e fundit (FOTO LAJM) Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Që nga fillimi me muzikën e saj dhe vokali
Vesa Luma bën një ëndërr të vogël realitet (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më simpatikë të ekranit shqiptar të cilët gjithmonë shfaqen bashkë dhe nuk
Big Basta dhe Vesa Luma zbulojnë se çfarë pune bëjnë në Zelandën e Re Big Basta dhë Vesa Luma pas një kohe të gjatë larg njëri-tjetrit më në fund u bashkuan dhe vazhduan jetën e tyre së bash
Vesa Luma në Zelandë të Re, feston e para Vitin e Ri (FOTO LAJM) Zelanda e Re sapo ka hyrë në minutat e para të vitit 2018-të, e këtë moment, po e përjeton edhe këngëtarja, Vesa Luma.
Vesa Luma duhej të ikte në Zelandën e Re që të bënte këtë gjë (FOTO LAJM) Tashmë jeta e Vesa Lumës, Big Basta-s dhe djalit të tyre Lian vazhdon në Zelandën e Re. Dhe si “zonja e shtëpisë” Ves
Krishtlindjet e çmendura të Vesa Lumës dhe Big Bastës (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Vesa Luma dhe Big Basta u bashkuam pas muaj të tërë largësie. Ky ishte një gëzim shumë i madh për
Vesa Luma e lumtur në krahët e Big Bastës! (FOTO LAJM) U përfolën për një ndarje të mundshme mes tyre, por çifti po shihen në krahët e njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.
Vesa Luma prezanton shtëpinë e re në Zelandë! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta, pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tashmë j
Lajm i mirë për fansat, çifti shqiptar nuk është ndarë Lajmi për ndarjen e Vesës dhe big bastës pushtoi mediat rozë vetëm pak javë më parë. Por sic edhe Vesa e theksoi disa
Më në fund Vesa po i bashkohet Big Bastës (FOTO LAJM) Ka disa muaj që këngëtarja Vesa Luma dhe djali Liani janë zhvendosur në Tiranë pasi Big Basta është zhvendosur në Amerik