999 rezultate për

vesa

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e priste bashkëshorti Bi
Dasmë në horizont! Reperi i njohur shqiptar së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë, reperi i njohur shqiptar Skerdi Ago surprizoi fansat e tij me lajmin se së shpejti do të bëhej b
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Trendi më i ri që po dashurojnë VIP-at (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për trende në modë apo ‘make up’, VIP-at e huaj dhe shqiptarë janë të parët që përpiqen t’i ndjekin. Kët
Vesa Luma habit me deklaratën: Dua t' ju kërkoj falje të gjithëve (FOTO LAJM) Për një periudhë Vesa Luma u shkëput nga muzika dhe u shpërngul për në Zelandën e Re. Vetëm në muajin Mars ajo erdhi me
Mjaltë të ëmbël, takimi i Big Bastës në aeroport me të birin (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit e saj një video shumë emocionuese. Si
Me 4 orë gjumë dhe pa grim, Vesa Luma ndan me të gjithë pamjen e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma publikon gjithçka për veten pa doreza dhe plot vetëbesim duke dhënë gjithmonë mesazhe pozitive. Pak minuta më
Djali i Vesës dhe Big Bastës do ju ëmbëlsojë ditën me këtë video te gjyshja (VIDEO) Vesa Luma prej kohësh është kthyer nga Zelanda e Re dhe tani po kalon kohë me familjen e saj. Fillimisht, ajo së bashku
Vesa Luma uron njeriun e zemrës, do të jesh gjithmonë muza ime (FOTO LAJM) Motra e Vesa Lumës, Mjellma Luma, feston sot ditëlindjen e saj. Këngëtarja shqiptare ka vendosur ta urojë atë publikisht
Vesa Luma 18-vjeçares së abuzuar nga babai: Unë dhe familja ime të përkrahim (FOTO LAJM) Mbëmjen e kaluar i gjithë opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një familje shqiptare, ku burri 48-
Vesa Luma tregon format, vesh fustanin e tejdukshëm (FOTO LAJM) Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Vesa është largu
Nuk rastis shpesh të shohim Vesa Lumën me të tilla foto (FOTO LAJM) Vesa Luma është njëra nga këngëtaret e estradës e cila jo pak herë ndan momentet me ndjekësit, shkruan Albeu.com ‘Ins
Vendi i preferuar i djalit të këngëtarëve shqiptarë, mësim për të gjithë ne Përpara pak ditësh i vogli i Vesa Lumës dhe Big Bastës festoi 2-vjetorin e lindjes së tij. Mami Vesa dhe Big Basta kanë
“Sherri në shtëpi”, çfarë ndodhi në shtëpinë e Vesa Lumës (FOTO LAJM) Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Duket se a
Big Basta i bën dedikim special Vesës Ata vitin e shkuar vendosën që të largohen nga Shqipëria për t’u transferuar në një kontinent tjetër. Vesa Luma dhe B
Vesa zbulon se çfarë urren Big Basta (FOTO LAJM) Pasi jetuan për rreth një viti larg njëri- tjetrit, më në fund familja e Vesa Lumës dhe Big Bastës është bashkuar. Ç
Xhelozia e Vesa Lumës do t'ju habisë (FOTO) Këngëtarja Vesa Luma është duke shijuar zhvendosjen e saj me familjen për të jetuar në Zelandë. Ajo së fundmi ka publiku
Për kë është xheloze Vesa Luma? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta , pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tas
Vesa ia mëson djalit edhe këtë gjë (FOTO LAJM) Vesa Luma është këngëtarja e njohur e cila nga dashuria e saj me këngëtarin Big Basta ka një djalë të vogël me emrin Lia
Vesa Luma shqetësohet për djalin e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu