999 rezultate për

vesa

Vesa Luma kthehet pas në kohë dhe kujton me mall pjesëmarrjen tek "Ethet e së premtes" (VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma është një ndër emrat më të njohur e më të dashur të muzikës për popullin shqiptar, e cila numëron h
Këngëtarja shqiptare ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, i ka befasuar të gjithë me fotot e publikuara këtë fundjavë. Kur i gjithë vendi dhe
E njihni dot? Si dukej Vesa Luma para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës të gjithë njerëzit ndryshojnë nga pak, por ky nuk është rasti i Vesa Lumës. Këngëtarja e njohur ka nd
Viti i Ri pritet në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta publikojnë pamjet nga festimet (VIDEO) Australia është kontineti i parë në botë që pret vitin e ri. Tashmë 2021-shi ka trokitur në anën tjetër të botës dhe pav
Prej disa kohësh e shkëputur nga muzika, Vesa Luma ndan me fansat lajmin e bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma jeton prej disa kohësh në Zelandë të Re. Ndonëse është shkëputur përkohësisht nga muzi
Dua Lipa e përkëdheli në shqip, reagimi i djalit të Vesa Lumës nuk duhet humbur (VIDEO) Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e vogëlushit të Vesa Lumës dhe Big Bastës, Lianit. Ai është befasuar
Krenarë me Vesa Lumën, si e mëson Lianin të mos harrojë kurrë shqip (VIDEO) Prej disa kohësh tashmë, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta, janë shpërngulur së bashku
Një vajzë me fat si Vesa, Big Basta nuk i ndal dedikimet romantike (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Ata janë prindër të një djali, por edhe pse vitet k
Vesa Luma shpërthen në lot kur flet për largimin nga Shqipëria: Ikëm për t'u ndjerë të vlerësuar Në 5-vjetorin e martesës, Vesa Luma mori një propozim të dytë nga bashkëshorti i saj, Big Basta. “Nëse do të propozoja p
Vesa Luma zihet me Big Bastën dhe zbulon arsyen: Nuk flasim! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja kanë publikuar shpesh m
"Vazhdojnë këta", Vesa Luma s'ua përton komentuesve serb (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, duket se ka marrë komente fyese nga ana e serbëve, pasi po përkrah nismën, me të cilën i
Big Basta surprizon Vesa Lumën, i propozon për herë të dytë për martesë (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një djali. Çifti tani jetojnë në Zelandën e Re, ku
Habit Big Basta: Gjithë këto vite me Vesa Lumën bën dëm, do ta ndërroj (FOTO LAJM) Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun, Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një dja
Me shumë dashuri nga karantina, Vesa dhe Big Basta sjellin versionin të këngës së njohur (VIDEO) Si të gjithë njerëzit e tjerë dhe Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, gjenden në karantinë. Pavarësis
Vesa e Amazonës, ujë për pasanikët Një kompani braziliane ka vendosur të transformojë lagështirën e ajrit të Amazonës në ujë. Ky produkt do të shitet në
Vesa Luma pas videos virale të 9-vjeçarit: Edhe unë kam qenë e bulluar (FOTO LAJM) E kemi parë prej shumë vitesh në ekran, e rrethuar nga shumë dashuri, por asnjëherë nuk na kishte shkuar në mendje se kë
Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë, publikon foton e vogëlushit (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Skerdi është bërë baba për herë të parë i një vogëlushi! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Skerdi për
"Si të festoj sot", Vesa Luma merr mesazhin që i preku shpirtin (FOTO LAJM) Këtë mëngjes, këngëtarja Vesa Luma i ka uruar Krishtlindjet të gjithë besimtarëve në llogarinë e saj në Instagram me një
Sytë zemra! Djali i Big Bastës u bë një kopje e vogël e të atit për Halloween! (FOTO LAJM) Këtë vit, vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani, zgjodhi të bëhej identik si babai i tij për Halloween. Vesa k
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t