999 rezultate për

vertetes

Dorëhiqet Kryeministri Conte: Tani është momenti i të vërtetës Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka dhënë dorëheqjen këtë të martë. Ai ka deklaruar ndër të tjera kur njoftoi dorë
Vrasja e Florjan Lamçes, shkon në katër numri i të arrestuarve Policia e Elbasani ka arrestuar dy shtetas të tjerë duke e çuar në katër numrin e të arrestuarve për vrasjen e shtetasit
COVID-19/ Kina mohon akuzat për fshehje të së vërtetës Pas rritjes me 50% të numrit të të vdekurve në Kinë, ka reaguar Pekini zyrtar duke mohuar akuzat se shteti komunist po f
"Makina e së vërtetës", kandidatët në garë për BKH i nënshtrohen testit të rëndësishëm 8 kandidatët që janë në garë për të marrë drejtimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit do t’i nënshtrohen testit të Poligrafi
Makinat e të së vërtetës, kush janë të parët që do të kalojnë nëpër to Në Ministrinë e Brendshme tashmë ka 5 makina të së vërtetës. Pajisjet poligrafike do të përdoren fillimisht te kandid
"Makina e së vërtetës" vjen në Tiranë, kush do testohet i pari Edhe pse ne e kemi parë vetëm në filma, tashmë disa makineri janë bërë pjesë e realitetit tonë. Qeveria e Shteteve të
SHBA i dhuron Ministrisë së Brendshme 5 "makina të së vërtetës" Teksa ka nisur puna për krijimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka dhurua
Gazetarja italiane mahnit fansat, pozon nga palestra dhe natyra (FOTO LAJM) Dileta Leota, gazetarja italiane e "Dazn", konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë spo
Prokuroria merr si të dyshuar katër prokurorë për nxjerrjen e të vërtetës Të paktën 20 është numri i personave të dyshuar për rrjedhjen në media të përgjimeve të dosjes “339”, ku kryebashkiaku i
Reagon sërish gazetari gjerman që nxorri përgjimet dhe ka një falenderim Autori i artikullit të sotëm në tabloidin BILD, ku u bënë publik përgjime të shumta mes Astrit Avdylaj, kreu i një klani
Përgjimet në "Bild", reagon PS: Prokuroria do flasë me gjuhën e së vërtetës Kreu i Komisionit të Ligjeve, deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka reaguar pas publikimeve të 6 përgjimeve nga "BILD", ku për
Fshehu armën e Vis Martinajt, gjykata jep vendimin për Redi Popeskun Përfundoi para pak minutash seanca gjyqësore në ngarkim të Redi Popeskut, pronarit të lokalit në Bllok ku ndodhi masakra
Rama, ironi me Bashën: Po Artist po, por të vërtetës si i bëhet Kryeministri Rama ka reaguar sërish me ironi ndaj Lulzim Bashës, vetëm pak minuta pasi ky i fundit shkroi se Edi Rama ka
Dyshime për vërtetësinë e një kapeleje të presidentit Linkoln Do ta heqë muzeu kapelën e presidentit amerikan, Abraham Lincoln? Testet e fundit të ADN-së rivënë në pikëpyetje vërtetë
Trump në kërkim të tradhëtarëve, a e pranoi vërtetësinë e librit? Presidenti i SHBA’ve, Donald Trump, ka dhënë urdhër të prerë të zbulohet se kush nga kabineti i tij ka dhënë deklaratat
Modriç te Interi? Kjo është data e së vërtetës Interi nuk po ndalet së kërkuari yllin e Real Madrid, Luka Modriç. Megjithëse duket një transferim i vështirë për tu
Akuzë e fortë, kallëzohet në prokurori Edi Rama "Kërkojmë hetim penal ndaj kryeministrit Edi Rama, për fshehje të së vërtetës" Kryeministri Edi Rama është kallëzuar
Ky burrë thotë se vjen nga viti 6 491, kalon edhe testin e makinës së të vërtetës (VIDEO) Një udhëtar i kohës që beson se ai është nga viti 6491, por i mbërthyer në vitin 2018 kur makina e tij kohore u prish, k
Pas skandalit të mësuesit të matematikës, kërkohet dorëheqja e Lindita Nikollës Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi, kërkoi sot dorëheqjen e Lindita Nikollës nga posti i ministres së Arsimit, pas denoncimi
Specialja gjen 38 mijë bomba për rastin Monstra, surpriza po afrohet Pasi që Prokuroria Speciale Publike (PSP) e mori në duar të veta rastin “Monstrum”, është e qartë se gjendet gjithnjë e