999 rezultate për

vertete

Guardiola në hall, shpenzoi 600 milion euro për të shkuar deri në çerekfinalet e Champions-it Pep Guardiola dështoi të kualifikojë për në gjysmëfinale Manhcester City-n, teksa dje u eleminua nga Tottenhami. Kës
A ju shëndoshin vërtetë ëmbëlsirat? Sipas disa personave, nuk ka ushqime të mira dhe ushqime të këqija, vetëm ushqime që përmbajnë më shumë vlera ushqyese s
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Kupton që unaza nuk është diamant, vendos të ndahet nga i fejuari Tradicionalisht , unazat e fejesës janë diamante.Ka alternativa, por diamantët kanë mbetur një konkurrent i fortë gjatë
Zyrtari i Ambasadës së SHBA: Pronarët e mediave në Shqipëri shantazhojnë bizneset e huaja Shefi i Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën e SHBA në Tiranë, Brian Beckmann, e vlerëson hapësirën mediatike në Shqip
Sot një yll i vërtetë, por si dukej Genta Ismajli vite më parë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Genta Ismajli festoi 35-vjetorin e saj të lindjes. Miq e kolegë të shumtë e urua
Guardiola kundër lojtarit të tij: Nuk është e vërtetë ajo që ka thënë Marrëdhënia e Manchester City-t me Champions League vazhdon të jetë e komplikuar. Megjithatë, trajneri Pep Guardiola ësh
Zyrtari i Ambasadës Amerikane studentëve të gazetarisë: Kërkoni të vërtetën dhe tregojeni Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në Tiranë, Z. Brian Beckmann, zhvilloi një bashkëbised
A është Meghan vërtetë shtatzënë? Plas konspiracioni në Angli Sipas teorive konspirative të cilat së fundmi po pushtojnë rrjetin, dukesha Meghan Markle të cilën e ndajnë vetëm disa j
Kur tështima e Churchillit përcaktonte kufirin JordanI-Arabi Saudite (FOTO LAJM) Kufiri midis Jordanisë dhe Arabisë Saudite, përfshin një zigzag të mprehtë, të njohur si Lemza apo Teshtima e Çërçillit.
E pabesueshme por e vërtetë, zbulohet bananja blu, ka shijen e akullores E vështirë për tu besuar porn ë treg tashmë ka dalë bananje e re (Blue Java) e cila ka disa karakteristika të vëçenta që
Makth i vërtetë! Mjekët gjejnë 4 bletë brenda syve të 20-vjeçares Katër bletë janë gjetur brenda syve të një të reje në Tajvan. “Ky mund të jetë rasti i parë në botë”, mësohet se kenë th
Djaloshi 5 vjeçar thërret policinë për të gjetur nënën në qiell e cila vdiq nga kanceri (VIDEO) Nuk ka asgjë në këtë botë si dashuria mes një nëne dhe fëmijës së saj. Është ndjenjë e cila nis para se fëmija të vij
Sulmuesi i Vllaznisë shënon si Cristiano Ronaldo (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Besëlidhjes. Sulmuesi Junior ka shënuar një gol me roveshatë, një perlë e vërtetë pë
Me parat e fituara nga kanabisi krijon një skuadër futbolli Në vitin 2006, Floyd Llandis fitoi Turin e Francës në çiklizëm, titull që e humbi pas 3 ditësh, pasi doli pozitiv me tes
Ish-ministri mbron Saimir Tahirin: Proces i montuar Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar për procesin gjyqësor që po zhvillohet në drejtim të Saimir Tahirit, duke thënë se
A skadojnë vërtetë ilaçet? Që nga viti 1979 Administrata e Barnave dhe Ushqimeve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka kërkuar që çdo lloj i barna
Mancini: Tani fillon ojektivi i vërtetë i Italisë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka pohuar se tani për italine fillon ojektivi i vërtetë. Sot në fakt Italia do të n
Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Sot një bishë e vërtetë, por si dukej Tayna para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Tani ajo për hir të së vërtetës është mjaft e bukur dhe joshëse, mirëpo si ka qenë këngëtarja para se të bëhej e famshme