999 rezultate për

vertet

E pabesueshme por e vërtetë, Ajax fiton 13-0 ndaj Venlo (VIDEO) E vështirë për ta bësuar, por e vertetë. Ajax ka fituar 0-13 ndaj Venlo në kampionat. Pjesa e parë ka përfunduar me a
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
A është beli i saj vërtet aq i hollë? Përmasat reale të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Format e Kim Kardashian i kanë bërë gjithmonë njerëzit të flasin. Gjoks e vithe të mëdha dhe bel i hollë, por sa janë re
Klopp i kënaqur me ndeshjan ndaj Ajax-it: Paraqitje e mirë, me të vërtetë një ndeshje e "egër" Jurgen Klopp ka përshëndetur paraqitjen e skuadrës së tij në fitoren 0-1 ndaj Ajax. Liverpool mori tre pikë në udhëti
E deklaruan se vdiq nga COVID-19, miqtë nxjerrin zbuluar ministrinë: Nuk është e vërtetë! Ditën e sotme, Ministria e Shëndetësisë raportoi se 4 pacientë nuk munden t'i mbijetojnë COVID-19. Sipas burimeve zy
Ozil thyen heshtjen: Kam lidhje të fortë me tifozët, nuk do dorëzohem Mospërfshirjen e tij në listën prej 25 lojtarëve për sezonin e Premierligës nuk e ka pritur mirë Mesut Ozil. Ozil, që
PD padit Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn në SPAK për inceneratoret: Kush është pronari i vërtetë? Partia Demokratike ka ngitur një padi në SPAK ku kërkon të dijë pronarin e vërtetë të inceneratorëve. Në një deklara
S'do ketë robër, vetëm të vrarë: Gazetari paralajmëron luftën e madhe në Shqipëri Teksa nuk jemi shumë larg fushatës së zgjedhjeve vendore 2021, gazetari, Neritan Sejamini ka paralajmëruar një luftë të
Nuk ka lidhje me shëndetin? Kryemadhi: Arsyeja e vërtetë pse vendosi maskat me detyrim "A e dini ju pse ka vendosur maska ai? Sepse të njëjtët njerëz i çon në takime edhe në Tiranë, edhe në Durrës dhe u vë m
E vërtetuar shkencërisht, kjo "gjë" po ju thinj para kohe! Shkencëtarët mendojnë se mund ta kenë zbuluar arsyen përse stresi sjell thinjen e flokëve, si dhe mënyrat sesi mund të f
Historia e vërtetë: Kush e zbuloi Amerikën? Amerikanët e kanë ditë pushimi 12 tetorin për të festuar Ditën e Kolombit. Është një festë vjetore që përkujton 12 tetor
Cila grua është më e moshuar? Përgjigja juaj do të zbulojë shumë të vërteta mbi ju Ky është një test perceptimi që mund t’ju ndihmojë të zbuloni disa pjesë të personalitetit tuaj. Përqendrohuni dhe zg
Maskat dëmtojnë shëndetin apo e mbrojnë atë, ja e vërteta Mbajtja e maskës është bërë burim i shumë debateve madje edhe i protestave në disa vende të botës. Shumë persona kanë sh
A ka ikur Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje"? Zbulohet e vërteta Sot në media qarkulloi lajmi mbi largimin e deputetes Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje". U përfol për një distancim q
Deschamps zbulon një të vërtetë të hidhur: Griezmann nuk është i lumtur te Barcelona Antoine Griezmann nuk është i kënaqur me vendimin e trajnerit të ri të Barcelonës Ronald Koeman që e fut atë në një rol
Stresi e pranon vetë: Ishte një lojë, nuk jam infektuar me COVID-19! Sa herë që flitet për Stresin vëmendja është maksimale, sepse reperi ka gjithmonë diçka për të treguar. Kohët e fund
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Ali Ahmeti i vërteti: Këmbë mbi këmbë në Qeveri Zëvendëskryeminsitri i parë sot ka mirëpritur liderin e BDI-së, Ali Ahmetin në zyrën e tij në Qeveri. Grubi pas takim
Vogëlushi 6 muajsh bën ski në ujë si një profesionist i vërtetë (VIDEO) Një fëmijë vetëm gjashtë muajsh në Utak ka thyer rekors botëror duke u bërë si personi më i ri që ka bërë ski në ujë.
Flakët dalin nga toka, tmerr i vërtetë në Turqi Banorët e fshatit Gaziemir në Izmir të Turqisë janë duke u përballur prej vitesh me një situatë të pazakontë. Në dës