999 rezultate për

versioni

27 vjeçari në Bulqizë ndryshon versionin: Elidoni vrau veten Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ndodhi në Bulqizë, ku rreth orës 23:30 dyshohet se nga pakujdesia, duke gjuajtur
"Shkronjat tona janë të arta", Tuna risjell versionin e ri të këngës së alfabetit (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, ka përkujtuar sot zyrtarisht përvjetorin e Kongresit të Manast
Basha mori kasetën e masakrës së serbëve? Bellanica ndryshon sërish versionin Milaim Bellanica, personi i cili filmoi krimeve të serbëve në fshatin Krushë e Madhe ka deklaruar disa herë se kasetën e
Klosi tha se valët e muzikës përhapin Covid-19, Spiropali jep versionin e saj Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar deklaratën e pazakontë të Ministrit të
Merret vendimi, kur do të mbahet Festivali i RTSH-së Situata me Covid-19 bëri që shumë festivale, evente apo kompeticione të ndryshme mos të mbaheshin. Megjithatë pavarë
DOKUMENTI/ Haradinaj kërcënoi me rrëzim qeverie, si u ndryshua në fund marrëveshja për Ujmanin (FOTO LAJM) RTV Dukagjini ka siguruar versionin e parë të dokumentit që u është prezantuar palëve në Uashington e për të cilin dje p
Tjetër sulm? Whatsapp bie, përdoruesit e rrjetit të alarmuar në të gjithë botën Rrjeti social Whatsapp ka problem në të gjithë botën, por vetëm në versionin Web. Disa minuta më parë, të gjithë për
Me këngën e Eurovizion, Elhaida Dani përshëndet nga dritarja pas 1 muaji izolim (VIDEO) Elhaida Dani prej thuajse një muaji ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj në Trieste të Italisë. Gjatë këtyre ditëve ajo k
Mjekët dhe infermierët në Lezhë refuzuan shpërblimin 5 mijë lekë, Rama nxjerr "versionin e ri" Stafi i Urgjencës në Lezhë protestoi ditën e sotme duke refuzuar shpërblimin 5 mijë lekë. Rama shprehet se pagesë mbi
Me shumë dashuri nga karantina, Vesa dhe Big Basta sjellin versionin të këngës së njohur (VIDEO) Si të gjithë njerëzit e tjerë dhe Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, gjenden në karantinë. Pavarësis
Maska është kthyer në modë, blogerja shqiptare e sjell në versionin më trend të mundshëm (FOTO LAJM) Anxhelina Kotorri është bloggerja shumë e njohur shqiptare e cila numëron në Instagramin e saj plot 55 mij ndjekës. Ç
Katër skenarët e mundshëm për ta vendosur sezonin në La Liga La Liga i është bashkuar një pjese të madhe të federatave sportive për të pezulluar kampionatin. Përhapja e madhe e k
Publikohet versioni anglisht i këngës së Arilena Arës për në Euroizion (VIDEO) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej
Versioni "hot", Dua Lipa publikon klip të ri për këngën "Physical" (VIDEO) Këngëtarja Dua Lipa, ka publikuar një videokilip të ri për këngën e saj “Physical”. Kjo këngë e cila është publikuar
Versioni epik, "Nëntori" i Arilena Arës në formë rapsodie me çifteli (VIDEO) Kënga “Nëntori” është një ndër këngët më të suksesshme të Arilena Arës dhe një ndër këngët që vazhdon dëgjohet e komento
Facebook me pamje të re, versioni i ri për kompjuter do të ketë edhe "dark mode" Facebook do të ndryshojë look brenda pranverës, në versionin për kompjuter dhe do të jetë edhe një ‘dark mode’, që lodh
U helmuan me mangall? Prindërit e Rezartës nuk e besojnë versionin e dhëndrit Olsi Hajdari u zgjua ditën e djeshme nga koma dhe rrëfeu se pasi kishin ngrënë ndarkë, ai bashkë me nusen e tij Rezartën
E frikshme, personazhet për fëmijë vijnë në versionin horror (FOTO LAJM) Edhe pse ne kemi festuar tashmë natën më të frikshme të vitit, ka ende mjaft histori të frikshme që duhet të tregohen.
Khloe dhe mami Zajmina sjellin versionin më fantastik të "Maleficent" këtë Halloween! (FOTO LAJM) Sot data shënon 31 tetor, pikërisht ditën e “Halloween-it” kur ringjallen shpirtrat e të vdekurve. Personazhe të shum
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm