999 rezultate për

versace

Versace zemëron Kinën për një gabim gjeografik Versace ka përfunduar në shënjestrën e kinezëve. Kanë qenë disa bluza mbi të cilat kishte gabime gjeografike ato që kanë
Kështu është transformuar Donatella Versace nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Donatella Versace është ndër personazhet e njohura ku mund të thuhet se kirurgjia plastike ka dështuar në kuptimin e plo
Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
I tëri në "Versace", shkupjani që i mahniti të gjithë me pasurinë e tij (FOTO LAJM) E quajnë Shenki dhe vetës i thotë Shenki Versaci. Ai ishte bërë i famshëm në rrjetet sociale me pasionin e tij për Versa
Shqiptari këndon me serben, e puth dhe e mbulon në para (VIDEO) Një shqiptar nga Shkupi është ndër adhuruesit më të mëdhenj të Versaces dhe jo më kot vetëquhet Shenki Versace. Por ai i
40 vjeçe dhe bombë, Gjyste Vulaj trullon e tëra me Versace (FOTO LAJM)e Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
E zhytyr në Versace, Sara Hoxha shkon në festën e beqarisë së Lorit Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Marina e fiksuar pas veshjeve të markës luksoze (FOTO LAJM) Ekziston një listë e gjatë personazhesh që veshin markën e njohur “Versace”. Disa e bëjnë për promocion, pra për t’i bër
5 supermodelet sfilojnë bashkë në kujtim të Versaçes Supermodelet Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen u rikthyen në pasarelë në
Penelope Cruz si Donatella Versace, në filmin për vrasjen e Giannit (FOTO LAJM) Aktorja Penelope Cruz, 43 vjeç, do të luajë rolin e Donatella Versacee në sezonin e tretë të “American Crime Story”, që
Ja në çfarë luksi jeton biznesmeni shqiptar. Vishet vetëm me Versace (FOTO) Shenki Maslani, i riu shqiptar duket se i ka tërhequr së tepërmi vëmedjen prestigjozes britanike "The Sun", e cila i ka
Shkupjani i çmendur pas Versace (FOTO LAJM) Ky është një djalë nga Shkupi i cili është i apasionuar pas Versace. Djali me emrin Shenki vetës i thotë Shenki Versaci,
Shpërfytyrohet Donatella Versace (FOTO LAJM) Më herët, Donatella Versace është sulmuar për shkak të operacioneve plastike që ka kryer. Me kalimin e viteve, ajo lë pë
Madonna tashmë imazhi i ri i Versaces (FOTO LAJM) Teksa nuk ka kaluar shumë kohë që Madonna ishte në një kopertinë, ajo nuk ka refuzuar për të qënë sërish imazh i Versace
Foto sa një mijë fjalë (FOTO LAJM) Ajo kishte një pamje krejt natyrale, ku ndërhyrja nuk ishte aspak e nevojshme. Nga viti 1993 deri në vitin 2002, ndërhyr
"Kova me akull", sfida plot klas e Donatella Versaces Donatella Versace, i është bashkuar fushatës së “ALS Ice Bucket Challenge”. Stilistja e famshme italiane është e rrethua
Ja fanella më e shtrenjtë e Botërorit (FOTO LAJM) Harrojeni çdo fanellë të Botërorit që keni parë deri më sot sepse kjo që po ju paraqesim tani mund të jetë më veçanta, j
Familja Beckham blen supervilën e Versaces (FOTO-LAJM) Pas disa muajsh bisedimesh familja Beckham ka arritur akordin për blerjen e supevilës së Versaces në Miami Beach për shu
Homoseksuali shqiptar, model i "Versace"-s (FOTO LAJM) "Pamja ime, ju bie në sytë njerëzve", kështu shprehet 25-vjeçari Nicky Beqiri, me origjinë shqiptare i cili është homose