999 rezultate për

verona

Ka gol në ndeshjen Milan - Verona (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Veronës në "San Siro". Ai që ka shënuar është mesfushori turk, Hakan Calhanoglu në
Veliaj në Verona, takon homologun Sboarina dhe Presidentin e Venetos Pas bashkëpunimit të suksesshëm në fushën e pastrimit të qytetit, Bashkia e Tiranës dhe ajo e Veronës do të konkretizojn
Icardi: Ishte një ditë e përkryer Mauro Icardi thotë se fitorja 3-0 e Interit ndaj Veronas, ishte një ditë e përkryer. "Është një ditë e përkryer, por
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Gjimshiti pjesë e 20 mbrojtësave më të dobët në Seria A këtë javë Pavarësisht se në humbjen e Beneventos, ndaj Interit me rezultatin 2-0, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ishte një nga
Roma nuk është si Interi, pas 6 ndeshjes rikthehet tek fitorja (VIDEO) Roma ka triumfuar në udhëtim të Hellas Verona me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Serie
Napoli fiton ndaj Veronas dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Napoli ka fituar me lehtësi ndaj Hellas Veronas në "San Paolo", duke mos lënë hapësirë për befasi dhe ruajtur kreun e Se
Bessa pëlqen rikthimin tek Inter Daniel Bessa është një nga liderët e Veronës, që po tërheq vëmendjen e disa klubeve italiane dhe jo vetëm. Italo-brazili
Juventus nuk gabon, fiton ndaj Veronas (VIDEO) Juventus nuk ka gabuar në transfertë ndaj Veronas, duke fituar me shifrat 3-1 në stadiumin" Marc-Antonio Bentegodi".
Juventus i shënon dy gola për gjashtë minuta Veronas (VIDEO) Juventusi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Veronas në "Stadio Mrc'Antonio Bentegodi" Është sulmuesi argjentinas Pa
Verona barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Verona ka barazuar shifrat ndaj Juventusit në "Stadio Marc'Antonio Bentegodi" Goli është shënuar nga një ish-juventi
Juventusi kalon në avantazh ndaj Veronas (VIDEO) Juventusi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Veronas në "Stadio Marc'Antonio Bentegodi" Autori i golit është mesfusho
Statistikat e ndeshjes Verona - Milan, kuqezinjtë 30 gjuajtje 0 gola (FOTO LAJM) Verona fitoi sot me shfrat e pastra 3-0 ndaj skuadrës së Genaro Gattusos, duke i marrë edhe hakun për ndeshjen e msejavë
Verona i merr hakun e Kupës Milanit, e mposht 3-0 (VIDEO) Humbje e rëndë për Milanin e Gattusos në transfertë ndaj Veronas. Kuqezinjtë u mposhtën pastër 3-0 në “Bentegodi”, duke
Milan merr ajër, Verona i merr hakun e Kupës (VIDEO) Verona ka gjetur golin e tretë kundër Milanit. Para 4 ditësh Milan arriti ta eliminonte Veronën falë fitores 3-0. Po
Milan e sheh veten në disavantazh, Verona zhbllokon sfidën (VIDEO) Milani i Gattusos e gjen veten në disavantazh falën golit të Caracciolos në minutën e 24. Goli erdhi si pasojë e një
Milan fiton me lehtësi kundër Veronas dhe kualifikohet në çerek-finale (VIDEO) Milan ka arritur të fitojë sonte në "San Siro" kundër Veronas me shifrat e pastra 3-0. Kuqezinjtë e nisën mirë ndesh
Milan i shënon edhe golin e dytë Veronas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Veronas në "San Siro" Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi, Alessio Romagn
Milan shënon golin e par kundër Veronas (VIDEO) Milan ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër Veronës në "San Siro" Autori i golit është spanjolli, Suso, që ka s