999 rezultate për

vermaelen

Skuadra e Barcelonës kundër Gironas Barcelona do të përballen në derbin e tyre të parë katalanas kundër Girona në "Camp Nou" pa katër lojtarë; Yerry Mina, P
Momenti i Minas, kolumbiani mund të debutojë me Barcelonën ndaj Valencias Lëndimet e mbrojtësve Gerard Pique dhe Thomas Vermaelen, kanë bërë që Yerry Mina të mund të startojë te Barcelona që në
Barça, Vermaelen në dispozicion brenda dy-javësh Sezoni i Thomas Vermaelen me fanellën e Barcelonës praktikisht nuk ka filluar ende duke parë që mbrojtësi ka mbetur jash
Barça kërkon zëvëndësuesin e Vermaelen, mes tyre edhe Mustafi (FOTO LAJM) Barcelona ka kërkuar leje nga FIFA që t’i mundësoj transferimin e një mbrojtësi gjatë dimrit pas lëndimit të Thomas Verm
Barcelona 4-5 muaj pa Vermaelen Thomas Vermaelen do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale për t’i dhënë fund problemeve muskulore. Mbrojtësi i Barcelo
Barça B-Indonezi U19, Suarez shënon pas 13 minutash (VIDEO) Sapo është mbyllur pjesa e parë e miqësores mes Barcelona B dhe kombëtares U19 të Indonezisë. Në ekipin e dytë blaugrana
Barça, Vermaelen nuk parkon dot (VIDEO) Thomas Vermaelen nuk mund të jetë ende gati për Barcelonën për shkak të dëmtimit por kjo nuk e pengon mbrojtësin belg të
Barça, Suarez "turpëron" Vermaelenin në stërvitje (VIDEO) Dy blerjet e kësaj vere për Barcelonën, Luis Suarez dhe Thomas Vermaelen, kanë qënë protagonistë gjatë stërvitjes së fun
Barça, Vermaelen drejt rikuperimit Blerja e re e Barcelonës, Thomas Vermaelen është në rrugë të mbarë përsa i përket rikuperimit. Mbrojtësi bleg pati një d
Barçës ia bëjnë me hile, Vermaelen i dëmtuar Hije dyshimi mbi blerjen më të fundit të Barcelonës, mbrojtësin belg Thomas Vermaelen. Për të firmosur me 28-vjeçarin, d
Vermaelen: Barça? Ëndërr që bëhet realitet (FOTO LAJM) Thomas Vermaelen u prezantua si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi nënshkroi në praninë e presidentit Josep Maria Bartom
Ngjashmëria Vermaelen-Law, temë në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Një prej temave më të diskutuara pas zyrtarizimit të Thomas Vermaelen nga Arsenal te Barcelona ka qënë ngjashmëria e mad
Zyrtare: Thomas Vermaelen te Barça (FOTO-VIDEO) Barcelona zyrtarizoi në faqen e saj të internetit transferimin në “Camp Nou” të mbrojtësit belg Thomas Vermaelen nga Ars
Thomas Vermaelen, belgu i dytë i Barcelonës Thomas Vermaelen, mbrojtësi i cili pritet të zbarkojë sot në Katalunjë për t'iu bashkuar ekipit të Luis Enriques, do të
Akord Barça-Arsenal për Vermaelen Thomas Vermaelen është vetëm një hap larg Barcelonës. Sipas "BBC", bluagranat kanë mundur konkurrencën e Manchester Unit
Vermaelen, Arsenal pranon ofertën e Barçës Barcelona dhuajse e ka mbyllur blerjen e kapitenit të Arsenalit, Thomas Vermalen. Sipas mediave angleze, "Topçinjtë" pre
Van Persie dhe Vermaelen me pushime në Barbados (FOTO-LAJM) Kapiteni i Arsenalit, Thomas Vermaelen dhe shoku i tij i Manchester United, Robin Van Persie kanë zgjedhur ti kalojnë b
Juve, Roma e Napoli në garë për Vermaelen Pas Napolit dhe Romës edhe skuadra e Juventusit ka shprehur interesin për shërbimet e mbrojtësit të Arsenalit, Thomas Ve
Chelsea interesohet për Vermaelen Chelsea është duke shprehur interesim për kapitenin e Arsenalit, Thomas Vermaelen. Daily Express raporton se e ardhmj
Vermaelen: Arsenali tregoi mentalitetin e fituesit Kapiteni i Arsenalit, Thomas Vermaelen, thotë se ata treguan shpirtin e tyre luftarak në gjysmëfinalen e Kupës FA ndaj W