999 rezultate për

veres

Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Koeman flet për Messin: Situata e verës nuk e ka influencuar Ronald Koeman ka bërë të ditur se situata e krijuar gjatë verës nuk ka influencuar Messin. Lionel Messi kërkoi largim
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM) Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
Rita Ora tregon më shumë seç duhet, joshëse nga makina me këmishën e zbërthyer (FOTO LAJM) Autorja e hitit “Anyëhere” është komentuar shumë gjatë gjithë verës. Kjo për shkak se u fotografua shpeshherë “topless”
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në vjesht (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në vjesht apo dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje
Bëri namin gjatë verës, por kjo foto e Arilenës nga palestra do t'ju surprizojë (FOTO LAJM) Këtë verë këngëtarja ka bërë namin në Instagram duke publikuar foto me bikini nga plazhi ku viheshin në pah format perfe
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
E diela e fundit e verës, policia lëshon dronin në të gjitha akset nacionale (VIDEO) Këtë të dielë si e fundit e verës, Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet nëpër rrugët e vendit. Gjatë kontrolleve me
Fundjava e fundit e verës, radhë kilometrike në Morinë Vera është vetëm një fundjavë drejt fundit dhe ndaj shqiptarët e Kosovës kanë shfrytëzuar ditët e fundit për të bërë pla
Chelsea e vetmja që "ndez" merkaton e verës Me merkaton e bllokuar për dy sezone, për shkak të një dënimi të FIFA-s për shkelje të rregullave të transferimeve, Chel
Duhet të keni guxim, këto janë kombinimet e duhura të verës (FOTO LAJM) Zymtësinë e gjithë ndodhive të kësaj vere, mund ta mundni vetëm përmes stilit! Më shumë se kurrë kemi nevojë për ngj
Capital T prezanton klipin e ri, do ta mbyllë këtë verë shumë "nxhetë" (VIDEO) Pak ditë më parë, Capital T njoftoi publikimin e një projekti të ri muzikor, për të cilin ishte duke punuar. Ndjekësi
Përse fëmijët shtojnë peshë më së shumti gjatë verës? Prindërit mendojë që fëmijët gjatë verës hanë më shumë vitamina dhe janë më aktivë, mirëpo gabojnë shumë. Nëse prindë
A është korrekte të mbani produktet kozmetike në frigorifer gjatë verës? Përgjigja nuk është gjithmonë, po, në disa raste mbajtja e produkteve të freskëta është kundërproduktive, ndërsa në të t
Mendje e zgjuar! Zgjidhja 400 vjeçare për të shërbyer në restorante në kohë kovidiane (FOTO LAJM) Restorante dhe bare të shumtë në Itali kanë rihapur “dritaret e verës”, si pjesë e masave për të kufizuar përhapjen e ko