999 rezultate për

vere

Pas verës pa ujë, banorët e Tiranës njoftohen se duhet të bëjnë durim edhe sot Ujësjellës Kanalizine Tiranë ka njoftuar banorët e Tiranës, se për shkak të një defekti në Bovillë disa zona nuk do të k
David Silva shpjegon arsyet e largimit nga Manchester City verën e ardhshme David Silva do të largohet nga Manchester City sezonin e ardhshëm, ky vendim ka kohë që është publikuar, por fantazisti
Telenovela Neymar, ky është vendimi i fundit i PSG Neymar qëndroi tek Parisi pavarësisht se dëshira për tu larguar ishte e madhe. Por sipas asaj që raporton e përditshm
Kryemadhi tradhton Bashën dhe flirton me Ramën: Deklarata që pritet ti verë zjarrin opozitës Ndërkohë që Lulzim Basha dhe të djathtët kanë një vit që theksojnë se nuk shkojnë në asnjë lloj zgjedhjesh me Ramën krye
As verë as vjeshtë, kjo është veshja ideale për këto ditë (FOTO LAJM) Me gjithë temperaturat e nxehta që kaluam këtë verë, gjetja e një kombinimi që të jetë i bukur, por njëkohësisht edhe i
Partizani rinovon me yllin e skuadrës Klubi i Partizanit ka njoftuar sot arritjen e marrëveshjes për zgjatjen me një sezon të kontratës me sulmuesin e ri të t
Paralajmërimi i frikshëm i shkencëtarëve: Dimri mund të mos ekzistojë më! Qetësohuni! Bëhet fjalë për Australinë. Shkencëtarët atje kanë zbuluar se në vitin 2050 nuk do të ketë më dimër në këtë
5 gjërat që një femër i vëren tek një mashkull në takimin e parë Me sa duket, një grua nuk bie në dashuri për herë të parë me dikë që ka dal në takim të parë me një mashkull, por do të
Këta janë 5 lojtarët më të shtrenjtë që u blenë këtë verë në Bundesligë Pas La Ligas Premier League dhe Serisë A, edhe Bundesliga ka qënë mjaft aktivë në merkato. Janë kampionët gjermanë t
As Kardashian as Ronaldo, 2 fotot më të pëlqyera të verës në Instagram janë këto (FOTO LAJM) Mund ta mohoni, por s’do ju besojmë! Një ndër aplikacionet që na ka shoqëruar gjatë gjithë verës ka qenë padiskutim
Bihter dhe Behlul sërish bashkë! Seriali i ri do t'ju fiksojë keq Ata ishin çifti i preferuar dhe u kthyen në një nga dyshet më të pëlqyera në rolin e Bihter dhe Behlul. Dy aktorët e
Ndoshta nga dashuria, veshjet e Arbanës këtë verë kanë një të përbashkët (FOTO LAJM) Arbana Osmani e di mirë çfarë i shkon ndaj këtë verë ka bërë pjesë të garderobës së saj veshjet e dekoruara me një detaj
Prokuroria kërkesë PD për akuzat ndaj Agim Kajmakut Prokuroria ka vendosur ditën e sotme ti dërgojë një kërkesë Partisë Demokratike, ku kërkon t’i vërë në dispozicion çdo
Këshilla të vlefshme për sigurinë në det gjatë verës Nëse keni zgjedhur që të kaloni pushimet tuaja në bregdet, atëherë siguria në ujë është vendimtare për këdo që ka fëmijë
Rritet numri i personave me sëmundje mendore në Maqedoninë e Veriut Shënon rritje numri i rasteve urgjente që kërkojnë ndihmë në Klinikën për Psikiatri në Shkup. Ekspertët sqarojnë se stin
Si ka ndikuar transferimi i Cristiano Ronaldos në Serinë A Cristiano Ronaldo u bashkua me Juventusin verën e kaluar dhe ai jo vetëm që i ndryshoi gjërat në Juventus por edhe me ti
Everest, ndalohet përdorimi i plastikës Autoritetet e Nepalit kanë ndalur përdorimin e plastikës në rajonin e Everstit. Masa vjen si një përpjekje për të zvo
Ngjyrat më të bukura të thonjve për pjesën e mbetur të verës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek thonjtë, asnjëherë s’kemi mjaftueshëm ide për dizajnin e radhës. Jo gjithçka që mund të jetë trendi i
Mëngjese vere për Flori Mumajesin, pas kaq shumë muajsh "zgjohet nga gjumi" (FOTO LAJM) Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij. Pasi fitoi
Ylli i Tottenham dëshiron të largohet këtë verë Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen po shpreson të largohet para se te mbyllet afati kalimtar. Danezi ka refu