E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

verdhĂ

Çudirat nuk kanĂ« fund, finlandezĂ«t “braktisin” SpanjĂ«n pĂ«r SarandĂ«n NjĂ« komunitet finlandez prej disa dhjetĂ«ra personash Ă«shtĂ« vendosur vitet e fundit nĂ« SarandĂ«, pĂ«rmes blerjes sĂ« apartam
Studentët me simbol të ri, kasketat e verdha mësyjnë tek Rruga e Durrësit (FOTO LAJM) Studentët kanë dalë me një simbol të ri në protestën e sotme duke vendosur në kokë kasketa të verdha, të ngjashme me ato
Ngjyra e të verdhës së vezës tregon sa e shëndetshme është dhe sa vlera ushqyese ka Kur ishim fëmijë të të qëllonte veza me dy të verdha konsiderohej fat, por tani ajo që duhet të presim është thjesht të
5 të mira nga e verdha e vezës Doktorët gjithmonë kanë pasur një debat për të verdhën e vezës. Disa thonë se është e dëmshme, e disa të tjerë thonë se
Barcelona rrezikon shumë me tullumbacet e verdha që hodhën tifozët para ndeshjes me Romën UEFA ka akuzuar Barcelonën pasi një grup i tifozëve hodhën balona të verdhë në fushën e Camp Nou. "Pagine Romaniste"
ÇfarĂ« do tĂ« thotĂ« nĂ«se ju del njĂ« vezĂ« me dy tĂ« verdha? Zakonisht njĂ« vezĂ« nĂ«nkupton njĂ« tĂ« verdhĂ« dhe njĂ« tĂ« bardhĂ«, por ndonjĂ«herĂ« ndodh qĂ« veza ka dy tĂ« verdha dhe quhet vez
Ky Ă«shtĂ« sekreti pĂ«r tĂ« marrĂ« sa mĂ« shukĂ« ‘LIKE’ nĂ« foto NĂ«se ke plane tĂ« mĂ«dha kĂ«tĂ« fundjavĂ«, duhet patjetĂ«r t’i dokumentosh ato nĂ« mediat sociale (nĂ«se nuk e bĂ«n, kanĂ« ndodhur
Ngjyra e të verdhës së vezës tregon sa e shëndetshme është Kur ishim fëmijë të të qëllonte veza me dy të verdha konsiderohej fat, por tani ajo që duhet të presim është thjesht të
Pulë me arra Një recetë tradicionale përmetare, padyshim dhe shumë e shijshme. Zakonisht gratë e këtij qyteti e gatuajnë atë për vakt
Do të habiteni nga të mirat që sjell e bardha e vezës E bardha e vezës, është një shërues magjik kundër djegieve! Një djalë i ri, po spërkaste lëndinën dhe shkurret e tij me
Pas ZIKA-s, "Epideima e etheve të verdha" pushton Brazilin, deri tani 40 të vdekur Brazili është përfshirë nga epidemia e etheve të verdha, ndërsa sipas medieve ndërkombëtare mësohet se Ministria e Shënd
Kujdes! Shenjat pĂ«r sĂ«mundjet e zemrĂ«s mund tĂ« gjenden tek sytĂ« NjĂ« studim i publikuar nĂ« “British Medical Journal” nĂ« vitin 2011 sugjeroi se ekziston njĂ« lidhje mes sĂ«mundjeve tĂ« zemr
Interi i verdhĂ«, ja fanellat e reja (FOTO LAJM) Interi ka prezantuar fanellat e reja, tĂ« cilat zikaltrit do t’i veshin nĂ« transfertĂ«. Bie nĂ« sy ngjyra qĂ« kanĂ« zgjedhur
E verdha ngjyra e duhur verore (FOTO LAJM) Ngjyra e verdhë duket se ka qenë trndi më i fundit i kësaj vere. Duke filluar nga veshjet e deri të aksesotrët ngjyra e
Cilët janë më të shëndetshme, bananet jeshile apo të verdha? Bananja është një ndër frutat më të këshillueshëm për një shëndet të mirë. Ato i kemi dy llojesh jeshile që janë të papj
Ja futbollistët që luajnë ende me të zeza (FOTO LAJM) Më parë, në një fushë futbolli, të tërhiqte vëmendjen nëse një lojtar luante me këpucë të bardha. Duhet të ishte një fut
Njollat e verdha te thonjtë, ja si ti heqim Njollat e verdha janë një shqetësim që shfaqen tek duhanpirësit. Për të shmangur këtë shqetësim është e rëndësishme që
Maska me vezë e duhura për një lëkurë të pastër Vezët janë një produkt kyç nëse ne dëshirojmë që të mbulojmë shumë probleme të fytyrës në mënyrë që të kemi një lëkurë s
Pas martesës, Kelly Rowland me të verdha (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit "Destiny Child" dhe e shumë hiteve solistike, Kelly Rowland, është martuar në një ceremoni private m
Senna, përkujtimi special i Corinthians (FOTO LAJM) Para ndeshjes së Kupës, e fituar 3-0 kundër Nacional, futbollistët e Corinthians kanë përkujtuar 20-vjetorin e ndarjes n