999 rezultate për

verbal

Publikoi "procesverbalin" e mbledhjes në Shkodër, PS i përgjigjet Berishës Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me procesverbalin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha për mbledhjen e d
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Vjen një goditje e rëndë për PD-në, gjobitet miliona lekë Protestat e dhunshme të opozitës shqiptare të udhëhequra nga Partia Demokratike vijojnë që t'u kushtojnë xhepave të qyte
Drejtori jep detaje nga ngjarja me dy ish-ministrat në Burgun e Shutkës Pas incidentit fizik në Burgun e Shutkës më 21 shkurt të këtij viti, drejtori i burgut Gjoko Kotevski edhe formalisht e
Nesër Greqia dërgon në Maqedoni notën verbale për në NATO Nesër, Republika e Greqisë do të dërgojë në Republikën e Maqedonisë notë verbale se e ka ratifikuar Protokollin për anët
Del formulari i gjobave që do të dërgohen direkt në shtëpi (FOTO LAJM) Propozimi i ministrit të Brendshëm për gjobat on-line apo siç njihen ndryshe edhe si e-gjoba është miratuar nga qeveria.
Frashër Krasniqi tregon nëse u grushtua me deputetin e VV-së Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka demantuar raportimet e mediave për një konflikt fizik me Xhelal
Befason Lopetegui: Klubi ka besim verbal tek unë Trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui tha në konferencën për shtyp para ndeshjes me Levanten se ka besimin e klubit dh
Reali vijon“luftën” verbale me Interin për Modriç Luka Modriç qëndroi këtë verë të Reali i Madridit, por polemikat rreth tij mes ekipit “Los Blancos” dhe Interit nuk kanë
Zbulohet procesverbali, çfarë deklaroi në polici shkodrani para vetëvrasjes Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Barbullush të Vaut të Dejës, ku një 47-vjeçar ka vrarë veten. Ngjarja ka ndodhur d
Aktivisti, thirrjet Erion Veliajt: Po mbroni oligarkët, hallexhitë i grabisni pa procesverbal Për muaj me radhë, në rrjetet sociale qarkullojnë video të policëve bashkiakë të Bashkisë së Tiranës duke dhunuar qyteta
Përse abuzimi verbal është po aq i keq sa ai fizik Sipas një raporti të letrës së Shëndetit Mendor nga Universiteti i Harvardit, kur abuzimi verbal është i vazhdueshëm dhe
Paditet punëtori i postës për dëme deri në 770 mijë denarë Zyra e jashtme për punë kriminalistike në Prilep ka ngritur kallëzim penal kundër R.G (48) nga Prilepi, për shkak të ekz
Mimoza Hafizi flet për hakmarrje: Ben Blushi ka përdorur fjalor fyes Mimoza Hafizi, bashkëthemeluese e LIBRA ka qenë e ftuar në News 24 ku dhe ka folur në lidhje me konfliktin që ka patur m
Shkopa gome futbollistëve në dhomat e zhveshjes, Tirana dënon dhunën e policisë në “Loro Boriçi” (FOTO LAJM) Përfundimi i ndeshjes së Kupës në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Tiranës është shoqëruar me incidente. “Përballja”
Musliu drithëron Lumezin: Ka dëshmitarë të gjallë për “Rastin Lumezi” Betim Musliu nga emisioni “Betimi për Drejtësi” në emisionin “Interaktiv” të KTV-së ka thënë se në storjet e ardhshme të
“Çmenden” punonjësit e OSHEE, gjobisin konsumatorët me dreka Një procesverbal i OSHEE-së është bërë virale në rrjetet sociale, kjo për shkak procesvberbali “dënon me gjobë” një sht
Dokument nga ambasada malazeze për demarkacionin (FOTO LAJM) Çështja e Demarkacionit me Malin e Zi ka kaluar të gjiktha procedurat e komunikimit ndërshtetëror mes Kosovës e Malit t
Habisin gjinekologët, kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë Të sjellësh në jetë një fëmijë është eksperienca më shenjuese në jetën e një gruaje, pasi lind jo vetëm një qenie e re,
Agjenti: Barcelona nuk e bleu Serin pasi PSG i prishi sërish punë Seri nuk do tëshkojë tek Barcelona dhe kjo pothuasje dihetngatë gjithë. Por arsyeja pse Barcelona nuk e transferoi a