999 rezultate për

vera

Vera nuk ka mbaruar: Temperaturat deri në 34 gradë, si do të jetë moti këtë javë Moti i kthjellet e me temperatura qe arrijne ne 34 grade celcius ne dreke, deri ne mesin e javes. Keshtu parashikon Mete
Jemi në vjeshtë, por vera nuk do "të largohet" Vera nuk do të largohet nga rajoni ynë edhe pse tashmë kemi hyrë në vjeshtë. Meteoalb njofton se Mesdheu do të ndikoh
Vera ju dhuroi disa kilogramë, dieta që ju vjen në ndihmë Me kthimin nga pushimet, mendimi i parë është humbja e kileve të tepërta. Por nga Shtetet e Bashkuar vjen një dietë e kr
Mamaja publikon foto me bikini, Rita Ora nuk reziston pa thënë dy fjalë (FOTO LAJM) Vera Ora ka publikuar një fotografi të re në bikini, të cilën e realizoi në kuadër të kampanjës së saj të re Ajo ka b
Pse vera e kuqe shërben për mirë në zorrën tuaj Sipas studiuesve, vera e kuqe mund të jetë e mirë për zorrën, duke rritur numrin e llojeve të ndryshme të baktereve të d
Vera dhe rakia bëjnë bashkë Thaçin, Metën dhe Haradinajn Vera e rakia në Rahovec i ka bërë bashkë kryeministrin Ramush Haradinaj me Presidentin Hashim Thaci, të cilët muajt e fu
1 sa për 100, për pak Arbenitës i iku vera pa foto me bikini (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është modelja e cila u bë e njohur për publikun pas zërave dhe më pas konfirminit për lidhjen e saj me
Shefja e ONM: Deri tani 113 prokurorë e gjykatës të korruptuar 8 Gusht 2019 Në Shqipëri, proçesi i rivlerësimit të prokurorëve dhe gjyqtarëve, si pjesë e reformës në drejtësi ka marrë shumë vëmend
Është rradha e Rina Balaj, reperia më e "nxehtë" se vera në bikini (FOTO LAJM) Është e pritshme gjatë muajve të nxehtë të verës që ti shohim vajzat e ekrait me bikini duke "konkuruar" me njëra tjetrë
Vera e vërtetë po fillon, futbolli po rikthehet Tifozët e futbollit në Evropë kanë përjetuar një verë të nxehtë nga spekulimet në tregun e transferimeve në pritje të se
Pesë arsyet përse duhet të pini lëng Aloe vera Me origjinë në Afrikë, aloe vera është një bimë që përdoret për të trajtuar shumë gjendje shëndetësore. Sipas shumë s
Mami i Rita Orës ka kritika për stilistin e të bijës (FOTO LAJM) Vera Ora e ka treguar edhe më parë se nuk i pëlqen gjithmonë zgjedhja e veshjeve që bën vajza e saj Rita. Dhe ja së f
Nëna me 7 jetimë bëhet me shtëpi të re: Nuk e besoja kur më thanë (VIDEO) Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News24, ka risjellë historinë e familjes Muça më 7 jetimë në Elbasan. Pranvera M
Pushimet luksoze të prindërve të Rita Orës (FOTO LAJM) Nëna dhe babai i Rita Orës kanë shkuar në pushime. Vera dhe Besnik kanë publikuar disa imazhe nga atje, shkruan Indek
Mbani këto lule në shtëpi për të qenë të shëndetshëm Nuk ka rëndësi nëse shtëpia juaj është e vjetër apo e re ose sa shpesh pastroni. Komponentët kimik që gjenden në çdo gjë
Këto janë ushqimet që dëmtojnë dhëmbët Të gjithë duam të kemi një buzëqeshje të shëndetshme e të bukur, prandaj edhe bëjmë çdo gjë për ta arritur këtë. Madje,
7 jetimët që jetonin në pyll marrin lajmin më të bukur të jetës (FOTO LAJM) “Çdo ditë shkoj te varri i babit, i them pse na le vetëm? Mami është sëmurë, i them Zotit më merr mua” Këto fjalë dri
Me këto 10 veshje këtë verë do të dukeni më e nxehtë se vetë vera (FOTO LAJM) Vera është stina e preferuar e femrave sidomos kur bëhet fjalë për veshjet dhe ekspozimin e trupit. Nëse po kërkoni për
Bllokohen serverat, doganat e të gjithë vendit dalin jashtë funksionit Janë bllokuar të gjitha pikat doganore në vendin tonë për disa orë me radhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më p
Bien serverat, doganat shqiptare në kolaps Të gjithë serverat e doganave në Shqipëri kanë dalë jashtë funksionit. Top Channel raporton se kjo situatë ka shkaktuar