999 rezultate për

vera

Gazetarja e "Sportitalia" sfidon Diletta Leottën (FOTO LAJM) Vera po vjen dhe të gjithë po përgatitën për të shkuar në plazh. Femrat më së shumti janë pak të shqetësuara në lidhje m
Vera vjen përvëluese, në Greqi temperaturat do të shkojnë mbi 40 gradë Celsius Vera po vjen, dhe këtë herë më me "vrull" se zakonisht. Këtë e dëshmon rritja ekstreme e temperaturave edhe në Shqip
Lufton shumë sëmundje, por e dini që Aloe vera përdoret kundër diabetit? Aloe vera është përdorur prej shekujsh si një kurë natyrale për të gjitha shqetësimet e lëkurës. Nga ana tjetër, sipas t
Banjo dielli në kuti plastike, si mendohet të jetë vera mes koronavirust (FOTO LAJM) Presidentja e BE ka thënë se së shpejti njerëzit do të mund të udhëtojnë në kontinent, me kusht që vendet të gjejnë mëny
Mjeke në Londër, mamaja e Rita Orës tregon sfidën me vdekjen E ëma e këngëtares me famë botërore Rita Ora, Vera Ora ndodhet në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19. Vera Ora e ci
Koronavirusi dhe vapa, rreziqet që pritet të sjellë vera në Evropë Për shkak të pandemisë pasojat e ndryshimit të klimës sikur kanë rënë në harresë. Por Evropa pret përsëri temperatura re
Po fillon të ndihet pranvera, sot rriten temperaturat Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë dhe pa reshje. Ndërkohë temperatura minimale pritet të sh
Nis zyrtarisht pranvera? Rriten temperaturat Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë, me pak vranësira. Ndërkohë në qarqet Lezhë, Fier, Berat
Nëse autoritetet dëshirojnë të rinisë Serie A, trajneri italian ka një kusht Serie A është pezulluar prej disa javësh dhe ende nuk dihet se kur do të rinisë nëse do të rinis, pasi ekziston mundësia
Erdhi vera për Roza Latin, moderatorja në karantinë me rroba banjo (FOTO LAJM) Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosur
Mamaja e Rita Orës në luftë me koronavirusin, ka një mesazh për britanikët Kudo po luftohet për jetën. Në vijën e parë janë mjekë, infermjerë e farmacistë që po punojnë pa u lodhur për t'ia dalë
Koronavirusi rrezikon edhe WhatsApp: Serverat rrezikojnë të shkrihen! WhatsApp mund të mos përdoret më dhe kjo për shkak të koronavirusit. Këtë alarm e ka dhënë Mark Zuckerberg, i cili k
Me këtë truk, tani mund t’i veshim fustanet e freskët pa ardhur vera (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje, në ato ra
"Ju bëjnë më keq", ministri francez: Mos i merrni këto ilaçe për koronavirusin! Ministri i Shëndetësisë në Francë, Olivier Veran paralajmëroi qytetarët të mos përdorin ilaçe inflamatore si ibuprofen a
Vera Grabocka "thyen rregullat", publikon foton e veçantë me Timo Fllokon (FOTO LAJM) Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë padyshim një ndër çiftet ikonë në Shqipëri. Të dy të suksesshëm, të dy të arrirë në f
Menduat se erdhi pranvera, si do të jetë moti për javën në vazhdim Dita e sotme shënon ditën e parë të pranverës meteorologjike, por kjo nuk do të përkojë me motin gjatë kësaj jave. Edhe
Franca ndalon organizimin e ngjarjeve me mbi 5.000 pjesëmarrës Franca ka ndaluar organizimin e të gjitha ngjarjeve me pjesëmarrjen e më shumë se 5 000 personave. Masa është marrë p
A do ta ngadalësojë pranvera koronavirusin? Shkencëtarët që po studiojnë koronavirusin e ri janë të pasigurt në temperaturat e ngrohta të pranverës do të ngadalësoj
"Pranvera po vjen", Meta e nis ditën me mesazh të fshehur? Presidenti Ilir Meta përveç thirrjes që tashmë e ka bërë për datën dy mars, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.
Alketa Vejsiu pranon për herë të parë përplasjen me Vera Grabockën Pas festivalit të dhjetorit në RTSH, u përfol se mes producentes Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiut kishte patur një debat