999 rezultate për

verĂn

Pafund rezultate negative, Parma shkarkon Liveranin Fabio Liverani është shkarkuar nga Parma, kjo pasi që ka pasur mungesë të rezultateve pozitive. Me vetëm 2 fitore në
Horror në familjen shqiptare: Burri vret gruan, vajzën dhe vetëvaret në verandë Një krim i rëndë ka ndodhur në Gjermani ku një shqiptar dyshohet se ka vrarë gruand dhe vajzën e tij adoleshente e më pa
Fluturon kurba e infeksionit në Francë, rreth 5 mijë raste të reja bra 24 orëve të fundit Franca ka regjistruar në 24 orët e fundit 4897 raste të reja me koronavirus. Ministri i Shëndetësisë, Olivier Veran, ësh
Nëse autoritetet dëshirojnë të rinisë Serie A, trajneri italian ka një kusht Serie A është pezulluar prej disa javësh dhe ende nuk dihet se kur do të rinisë nëse do të rinis, pasi ekziston mundësia
"Ju bëjnë më keq", ministri francez: Mos i merrni këto ilaçe për koronavirusin! Ministri i Shëndetësisë në Francë, Olivier Veran paralajmëroi qytetarët të mos përdorin ilaçe inflamatore si ibuprofen a
Franca ndalon organizimin e ngjarjeve me mbi 5.000 pjesëmarrës Franca ka ndaluar organizimin e të gjitha ngjarjeve me pjesëmarrjen e më shumë se 5 000 personave. Masa është marrë p
Vrasja në Mat, zbardhet dëshmia e fëmijëve: E thirrën në verandë dhe dëgjuam krisma Një ngjarje tragjike ka ndodhur rreth orës 21.30 të kësaj të diele në fshatin Rukaj të Matit, ku është vrarë me armë zja
Franca kundër modeleve të dobëta Versioni i femrës kockë e lëkurë së shpejti mund të jetë i ndaluar në pasarelat franceze. Deputeti socialist, njëkohë
Atentati në Tiranë/ Ja shoku i Elton Çiçës që u plagos (FOTO LAJM) Me anë të një deklarate zyrtare nga ana e uniformave blu të Tiranës, është hedhur dritë mbi plagosjen e një personi pran
Zbardhen detajet për qesen me tritol vendosur në verandën e lokalit Teksa kanë kaluar disa orë nga gjetja e tritolit në verandën e një lokali në Tiranë, policia ka zbardhur disa detaje. Bë
Eksploziv në verandën e një lokali në Tiranë Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur eksploziv në verandën e një lokali në Tiranë. Burime nga policia bëjnë
Shikoni se si e pëson ky ari i zi nga macja (VIDEO) Në këtë video do të shikojmë se si një mace arrin të frikësojë një ari të zi të madh. Anchorage, Darlis Elliott, ishte s
Genoa shkarkon trajnerin Fabio Liverani Pas humbjes në shtëpi 0-2, Genoa ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Fabio Liverani duke e zëvendësuar atë me trajnerin e