999 rezultate për

verĂ

Valbona Selimllari bën dedikimin prekës për Vera Grabockën (FOTO LAJM) Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit. Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në
Vera po afron! Si të kujdeseni për lëkurën Nxehtësia, ndotja e ajrit dhe shumë faktorë të tjerë i japin lëkurës tuaj një pamje shumë të lodhur gjatë verës. Por për
Timo Flloko në lot teksa Vera Grabocka reciton poezinë e tij (VIDEO) Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Së fundmi ai organizoi një event
E padëgjuar: Diabeti mund të shërohet me aloe vera Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Vera Grabocka ia shpreh ndjenjat Timo Fllokos (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë dyshim, që Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë dy nga personalitetet më të suksesshme të artit shqiptar.
Vajza e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos përlot me dedikimin emocionues Në një ditë të shënuar për të atin, ku promovimi i librit të tij të dytë, "Kërcim në bosh", 10 vite pas "Rob i manive",
KalamajtĂ« nxjerrin bllof Vera GrabockĂ«n: Harrova pyetjen qĂ« mĂ« thanĂ« Sonte Ă«shtĂ« spektakli “NĂ« kurthin e Piter Pan” ku tĂ« vegjĂ«lit u bĂ«jnĂ« pyetje personave tĂ« njohur publik. Por duket se
Maska praktike për të hequr rrudhat, mos e lini pa bërë Kanë filluar të të dalin ato rrudhat poshtë dhe në anë të syve? Mos i merr inat se me pak punë mund t`i fshish. Ato që t
Timo Flloko zbulon "sekretin" e Vera Grabockës Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe d
Po vjen vera, shtohen peshkaqenët: Kapet "tigri" 102 kg në Durrës (VIDEO) Një tjetër peshkaqen i rrezikshëm ka rënë në rrjetat e peshkatarëve durrsakë. Mëngjesin e sotëm, peshkaqeni tigër që
Pamje të rralla, si dukej Vera Grabocka 19 vite më parë (FOTO LAJM) Vera Grabocka është padyshim një figurë shumë e suksesshme e Televizionit Shqiptar. Regjisorja dhe producentja e njo
Bima e çudirave pĂ«r shĂ«ndetin, tĂ« gjithĂ« e kanĂ« nĂ« shtĂ«pi, por pak ia dinĂ« vlerat Aloe Vera Ă«shtĂ« quajtur prej shekujsh ‘bima e mrekullisĂ«.’ Ajo Ă«shtĂ« pĂ«rdorur gjĂ«rĂ«sisht nĂ« njĂ« pafundĂ«si produktesh, po
Po vjen vera, ja dieta ku mund tĂ« hiqni 10 kg pĂ«r 14 ditĂ« ËshtĂ« njĂ« nga dietat mĂ« tĂ« popullarizuara nĂ« botĂ«, pĂ«r shkak se Ă«shtĂ« vlerĂ«suar se nĂ« mĂ«nyrĂ« tĂ« shĂ«ndetshme mund t’ju nd
Gjendet një tjetër zgjidhje, aloe vera shëron diabetin Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Bale ka mbaruar punë me Realin, vera i jep divorcin Mediumi spanjoll Diario AS i ka kushtuar pak vëmendje Gareth Bale, i cili nuk luajti asnjë minutë me fitoren 3-0 ndaj Ju
Lot e dhimbje, vajza i lutet nĂ«nĂ«s live te kthehet me babain pas divorcit DĂ«shira pĂ«r tĂ« bashkuar prindĂ«rit dhe pĂ«r t’i parĂ« tĂ« lumtur me njĂ«ri-tjetrin e kishte nxitur AriolĂ«n qĂ« nĂ« program tĂ« f
I dhanĂ« fund martesĂ«s 34-vjeçare, vajza i lutet nĂ«nĂ«s qĂ« tĂ« kthehet me babain “Dua tĂ« tĂ« bĂ«j tĂ« lumtur” i Arbana Osmanit risolli nĂ« ekran njĂ« histori tĂ« mĂ«parshme. DĂ«shira pĂ«r tĂ« bashkuar prindĂ«rit
Më në fund po vjen pranvera! Ky është moti për sot Në të gjithë vendin, moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më të shpeshta në Veri dhe zonat Lindore.
Hoti: Pranvera e dhimbshme në Rahovec Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, duke përkujtuar masakrat e kryera nga forca
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.