999 rezultate për

vepron

Basha: Rama vodhi votat në Shijak e Durrës, vepron sipas kodit mafioz Kreu i PD-së Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët ditën e sotme ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për vjedhje
Si duhet të veproni nëse dikush teshtin apo kollit në afërsinë tuaj COVID-19 transmetohet nga personi në person nëpërmjet piklave respiratore, të cilat tajiten nga trupi me teshtitje apo k
La Liga vepron ndryshe, edhe në sezonin e ri lejohen pesë zëvendësime Federata e Futbollit të Spanjës ka miratuar ndryshimet për sezonin 2020/21 të La Liga-së. RFEF ka bërë të ditur se se
Veseli kërkoi anullimin e protestës së 9 korrikut, reagojnë veteranët UÇK-së Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar pas kërkesës së Kadri Veselit për anulimin e protestës së 9 korrikut, për s
Detaje nga ekzekutimi me breshëri plumbash i vëllezërve Haxhia: si vepronte grupi kriminal vepronte Akti i rëndë kriminal ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Haxhia në Durrës, tashmë po mbikqyret nga SPAK. Talo Çela mësohet
Rama e la në hije, Voltana Ademi i shkruan letër publike: Po veproni barbarisht! Shembjet e bëra nga IKMT në Velipojë kanë shkaktuar shumë zhurmë dhe akuza të ndërsjellta. Ditën e sotme, kryetarja e Sh
Yuri Kim apel palëve: Ka ardhur koha të veproni Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka reaguar lidhur me miratimin e Reformës Zgjedhore. Kim shkruan në Twitter, se kërko
Ndiheni gjithmonë të lodhur? Ja cilat mund të jenë arsyet Arsyet kryesore për ndjenjën e pafuqisë që na shoqëron gjithë ditën si dhe si ta rifitojmë energjinë. Përshtati në sh
Paralajmërimi i Ceferin: Kush vepron si Belgjika rrezikon UEFA-n Presidenti i UEFA-s kishte kohë që e bënte të qartë për të gjithë se titulli kampion në tavolinë nuk do të ishte një mun
Riatdhesimi i shqiptarëve nga SHBA, kur bëhet nisja dhe si të veproni (FOTO LAJM) Nje mundesi per gjithe shqiptaret e bllokuar ne SHBA, per shkak te mbylljes se fluturimeve nga koronavirusi. Ambasado
Si të veproni në rast se një nga familjarët tuaj infektohet me COVID-19? Statistikat e deritanishme na tregojnë se shumica e të infektuarve me COVID-19 mund të trajtohen në kushte shtëpie dhe n
Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvorj
SHBA krerëve të Kosovës: Veproni sipas ligjit, të hiqet taksa Kosova po kalon një periudhë të vështirë si nga ana e përballjes me pandeminë e koronavirusit por në anën tjetër me pol
Si të veproni në rast se një nga familjarët tuaj infektohet me COVID-19? Statistikat e deritanishme na tregojnë se shumica e të infektuarve me COVID-19 mund të trajtohen në kushte shtëpie dhe n
Mjeku i OBSH tregon si duhet të veproni me rrobat kur ktheheni në shtëpi I ftuar në emisionin italian "Live - Non è la dʼUrso", mjeku i OBSH, Walter Ricciardi tha se koronavirusi ende po s
Si duhet të veproni kur thonjtë e këmbës rriten brenda lëkurës Çdokush që ka vuajtur nga irritimi i mishit të thonjve apo hyrja në mish, e dinë shumë mirë se kjo nuk është aspak e kën
Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvor
Makina e blinduar me të cilën lëviz Rama, PD: Përse nuk vepron ligji dhe policia? Një makinë e blinduar me të ciliën lëviz kryeministri Edi Rama ka ngritur pikëpyetje te Partia Demokratike. Ish deput
Pezullimi i Fly Ernest, ja si të veproni nëse keni pronotuar një udhëtim me këtë kompani Autoritetit Italian të Aviacionit Civil (ENAC), i ka pezulluar licencën e fluturimeve kompanisë ajrore Fly Ernest. Sh
Përshëndetja ushtarake e turqve, vepron UEFA (FOTO LAJM) UEFA më në fund është vënë në lëvizje, për përshëndetjen ushtarake që lojtarët e Turqisë, bënë pas golave të shënuar nda