999 rezultate për

veprojĂ

Diego tregon sakrificat që bëri për t'u bashkuar me Juventusin Diego ka treguar disa fakte interesante rreth karrierës së tij ku bie në sy refuzimi i Bayern Munich dhe Real Madridi pë
Surprizon Çani: Po të isha si Rama do të veproja... (VIDEO) I ftuar sonte në emisionin “Opinion”, gazetari Arian Çani ka shprehur mendimin e tij për krizën aktuale politike në vend
Prekazi mbështet serbët: Edhe unë do të veproja si Mitroviç Xhevat Prekazi, ish lojtar i Partizanit të Beogradit përsëri ka thumbuar popullin shqiptarë. Prekazi i lindur në Mitr