999 rezultate për

veprimit

Pas veprimit të fundit, familja Beckham mund të jetë në probleme serioze (FOTO LAJM) Familja Beckham janë një nga familjet më të dashura të showbizit kudo në botë. Dy figurat emblemë në fushat e tyre David
I ndjek gjithmonë ndeshjet i ulur në stol të improvizuar, zbulohet arsyeja e veprimit të Bielsës Marselo Bielsa arriti të rikthejë pas 16 vitesh, Lids Junajtid në Premier Ligë. Dje në ndeshjen hapëse të sezonit të
Rama flet për riatdhesimin e shqiptarëve, të hënën bëhet publik plani i veprimit Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e hënë do të bëhet publik një plan për riatdhesimin e personave që nuk mundën
KOSOVË/ Ky është vendimi që ka marrë Këshilli i Sigurisë, në lidhje me Coronavirusin Këshilli i Sigurisë i Kosovës miratoi Planin e Veprimit të paraqitur sot nga Ministria e Shëndetësisë e Kosovës, mëson “
Ia hodhi djalin në tokë në mundje, veprimit i babait bëhet "hit" (VIDEO) Një baba amerikan u arrestua dhe u akuzua për sulm pasi sulmoi kundërshtarin e djalit të tij adoleshent. Barry Lee Jo
I hynë hajdutët në shtëpi dhe u hodh nga ballkoni, zbulohet e vërteta e veprimit të 22 vjeçares Ditën e sotme në një njoftim të bërë publik nga Policia e Durrësit thuhej se një grua ishte hedhur nga kati i tretë i ba
Arsyeja misterioze që fshihet pas veprimit që bën Princi Harry Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
"I forti" me Range Rover e pëson pas veprimit në mes të Tiranës (VIDEO) Policia e Tiranës ka vendosur një numër rekord gjobash gjatë ditëve të fundit në kryeqytet me argumentin se janë konstat
Ja ku mund të gjeni ar në Shqipëri Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka nisur procesin e konsultimit publik për programin e veprimit 3-vjeçar, për
Meta i ktheu 'floririn', Rama reagon me një thënie Pak minuta pasi presidenti Meta ktheu në Kuvend ndryshimet për ligjin e Rezervave Materiale të Shtetit kryeministri Edi
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
Babai shpjegon arsyet e veprimit ekstrem të Stresit në gjykatë Të gjithë u çuditën me veprimin e familjes së Arkimed Lushajt për mos ankimimin e vendimit të gjykatës për lënien e tij
Reagimi i Lionel Messit ndaj veprimit gjenial të Brozovicit (VIDEO) Luis Suarezit i është mohuar goditja nga gjuajtja e lirë, pasi Marcelo Brozovic bëri një ndërhyrje heroike duke u shtrir
Tension në Kuvend, opozita bllokon foltoren pas veprimit të Ruçit Për të disatën herë radhas, opozita ka bllokuar sërish Kuvendin e Shqipërisë duke sjellë anormali dhe ndërprerje të saj.
Kërkohet raportim gjashtëmujor i Qeverisë për plotësimin e rekomandimeve Pas përfundimit të debatit të sotëm në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, ku u debatua për Raportin e Pro
Përgjegjësit për gazin lotsjellës nuk votojnë për amnistinë e veprimit Deputetët e Kuvendit të Kosovës, të cilët janë dënuar apo që janë duke u akuzuar për veprat penale që lidhen me hedhjen
Ministrat e Jashtëm të Ballkanit në Sarajevë: Koha për të mos humbur shansin historik Sarajevë - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBER), Goran Svilanoviç, merr pjesë sot në Sar
Mësohet sa kohë do të qëndrojë në psikiatri Vali Corleone pas veprimit të turpshëm Ngacmoi për disa ditë familjarët e tij. Por figura më e njohur në Gjilan, Vali Corleone për 15 ditë do të duhet që të që
Sherr mes policëve në Dibër, plagoset me armë zjarri efektivi Pak pasi kanë ngrënë një drekë bashkë dy policë janë konfliktuar në Dibër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur njeri prej