999 rezultate për

veprimi

Parukerja nuk do që ti presi flokët, Bora Zemani lë pa fjalë ndjeksit me veprimin e saj (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është një nga VIP-at më të komentuara në rrjet. Ajo është shumë aktive në rrjetet
Veprimi heroik i babait për të mbrojtur djalin gjatë sulmit terrorist në Zelandën e Re Gjithçka ndodhi në formë të papritur, ku 28-vjeçari Brenton Tarrant shkoi në xhami dhe fillojë të qëllonte me breshëri n
Veprimi i këtij të krishteri jashtë xhamisë është bërë viral në internet (FOTO LAJM) Një i krishter ka dalë jashtë një xhamie pas sulmit terrorist në Zelandë, duke mbajtur një shënim prekës që iu thotë mys
Veprimi i papritur: Opozita lë kryeministrinë dhe shkon tek Parlamenti Pasi bënë tre rrotullime rreth kryeministrisë, tashmë opozita është duke rrethuar godinën e Parlamentit. Ky ishte një ve
Veprimi i pafalshëm i Ronaldo-s qe i rrezikon Champions-in (VIDEO) Tashmë frika tek Juventusi sa vjen e shtohet. "Zonja e Vjetër" është në ankth kjo për faktin se Cristiano Ronaldo rrezik
Serbia nuk e ndal luftën ndaj Kosovës, veprimi i radhës Qeveritarë serbë po vazhdojnë lobimet për ta penguar Kosovën që të anëtarësohet në organizatat ndërkombëtare. Pas Minist
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
Nuk ka paqe për Icardin, veprimi i fundit i tifozëve te Interit Mauro Icardi ishte i pranishëm në shkallët e stadiumit San Siro të enjten në mbrëma teksa së bashku me bashkëshorten e
Alba i habit të gjithë me veprimin që bën për Klaudia Pepën (FOTO LAJM) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Orinda Huta bën veprimin epik në natën romantike me Turin (FOTO LAJM) Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta janw ndwr çiftet mw simpatike tw ekranit shqiptarw. Ata janw shumw aktiv nw rrjette so
Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj (VIDEO) Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agje
Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion". Por pavarësisht fondeve të
Pa të dashurën me një tjetër, veprimi i djalit bëhet viral në gjithë botën Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment. Djalos
Sillem si më vjen! Rama përgjigjet për veprimin në Kuvend Kryeministri Rama u përpoq që t'i përgjigje sot kritikave ndaj tij pas veprimeve dhe fjalimit të çuditshëm tre ditë më p
Rrjetet sociale tërbohen me veprimin e këtij babai (VIDEO) Një baba nga Ohajo ka bërë një veprim të pahijshëm. Ndonëse bora ka mbuluar veturën e tij, ai nuk e kishte aspak prob
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
Për të gjithë supersticiozët, Elita Rudi bën veprimin e “ndaluar” në shtatzani Që prej momentit që bëri publike shtatzëninë, Elita Rudi ka ndarë vazhdimisht foto nga eksperienca e re. Në foton e fund
Bushati injoron keq Ramën, ky është veprimi i fundit i ministrit të shkarkuar (VIDEO) Ditën e sotme, ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka mbajtur një fjalim lamtumire për këtë detyrë dhe më pas fjalën
Enca bën veprimin e çuditshëm, habiten fansat Këngëtarja Enca Haxhia është këngëtarja më e ndjekur shqiptare dhe që provokon shpesh me fotografitë në Instagram. Ed