999 rezultate për

veprimet

Klient të çuditshëm që të lënë “gojëhapur” me veprimet apo veshjet e tyre (FOTO LAJM) Në përditshmërinë tonë shohim plot situata gazmore nga njerëz që në fund të fundit nuk i bën aspak përshtypje ajo që shf
Aksident i rëndë në Lezhë Një person ka mbetur i plagosur rëndë ditën e sotme në rrugën Lezhë-Shëngin për shkak të një përplasje të ndodhur mes nj
Zbardhet dokumenti i PD ku flitet për veprimet që duhet të bëjnë kryebashkiakët në ikje Në një dokument të brendshëm që PD u ka shpërndarë anëtarëve të kryesisë dhe ish-deputetëve, flitet edhe për veprimet që
4 veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet
Jesus e humb fare pas kartonit të kuq, shikoni veprimet e papjekura (VIDEO) Gabriel Jesus e humbi toruan pasi u përjashtua me karton të kuq në finale të Kupës së Amerikës të dielën mbrëma, duke te
Cipras flet pas zgjedhjeve: Respektoj vendimin e popullit Kryeministri në detyrë i Greqisë, Alexis Cipras, ka reagaur pas mbylljes së procesit zgjedhor dhe pas daljes së sondazhe
"Nuk prihen thonjtë natën" dhe 22 besëtytni të tjera të shqiptarëve për veprimet e përditshme Ka disa besëtytni që kanë mbetur pjesë e shoqërisë shqiptare që nga brezat e mëparshëm dhe vazhdojnë ende të besohen
LDK paralajmëron lëvizjet për rrëzimin e qeverisë Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se gjatë kësaj jave do të takohet me kryetarin e LVV-së, Albin Kurti dhe kryetarin
Ambasadori gjerman për incidentin në Beograd: Veprimet e keqbërësve tregojnë se ne jemi në rrugën e duhur Incidenti që ndodhi gjatë Samitit Digjital të vendeve të Ballkanit Perëndimor ku përfaqësuesit të Qendrës Inovative të K
Tentohet sërish çarja e kordonit, policia bën thirrje me megafon Tentativat e protestuesve për të carë kordonin e policisë janë shtuar, duke bërë që Policia të bëjë thirrje për ruajtjen
HOROSKOPI/ Shumë zili vërdallë, bëni kujdes me veprimet Dashi Dashuria: Së fundi vjen një periudhë më e relaksuar për ata që kanë përjetuar disa tensione të vogla
Haradinaj: Thellësisht i tronditur nga tragjedia e sotme Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reagur pas aksidentit fatal I cili ndodhi sot në Gjilan, ku një person humb
Alarm për bombë në Gazimestan, bllokohet autostrada Rruga në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në afërsi të Gazimestanit për disa orë është e bllokuar. Kjo
Serbët nesër nisin veprimet kundër shtetit që jetojnë Një protestë paqësore njëorëshe do të mbahet nesër në komunat serbe Mitrovicë e Veriut, Graçanicë dhe Shtërpcë për shkak
Prokuroria lëshon njoftimin, si ndodhi protesta e dhunshme në Kuvend Pas protestës që u mbajt sot para Kuvendit, ku mbetën të plagosur policë dhe banorë, ka reaguar Prokuroria e Tiranës.
Veprimet anti-shqiptare të eurodeputetes greke Pas ngjarjeve dhe thirrjeve raciste në Bularat, Shqipëria ka shpallur, 52 ekstremistë grek "non grata". Por ditën e
Veprimet që duhen shmangur kur sapo jeni ndarë Nëse sapo jeni ndarë, kurrë mos i bëni këto gabime Autori: Lajmi.net Lifestyle20:49, 21 October 2018 T’i japësh fund
Pas 3 vitesh burg lirohet kameramania që shkelmonte emigrantët Gjykata më e lartë e Hungarisë vendosi të martën që ta lirojë kameramanen Petra Laszlo, pasi që ishte akuzuar për një ku
10 momentet kur Ronaldo i mori hak kundërshtarëve (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në botë. Përveç lojës së futbollit, ai njihet edhe për veprimet j
Avdullah Hoti e ka seriozisht: Qeverisim Kosovën për dy mandate Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti thotë se partia e tij është renditur e para në disa sondazhe të b